Już 14 października w rzeszowskim klubie Life House będzie miało miejsce nietuzinkowe wydarzenie - występ w ramach Wielkiej Trasy Stand-up Polska! A my mamy dla Was zaproszenia na ten event! Kliknij i zobacz co trzeba zrobić, by je zdobyć!

Przygotuj materiał dziennikarski na temat „Bezpieczeństwa w mediach społecznościowych” w formie tekstu, zdjęcia, audio lub wideo i wygraj praktykę w dziale marketingu interaktywnego w firmie PrimeBit Studio. Prace należy przesyłać do 18 czerwca.

STING, ICH TROJE, BONEY M a może nawet reaktywowana ABBA – nie wiadomo do końca kto pojawi się na scenie IQ Club. PLAYBEKA, czyli najbardziej porąbana impreza roku, to dobra okazja aby wcielić się w rolę gwiazdy i dać czadu przed publicznością.

Do 16 kwietnia można przesyłać zgłoszenia do Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Młodych „Prorok Niecodzienny“. Wydarzenie organizują studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego. Przesłane prace nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane.

Czas nadsyłania zgłoszeń do ósmej edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia dobiega końca! Termin mija jutro, tj. 7 kwietnia 2017. Autorów najlepszych zdjęć, których wybierze profesjonalne jury, czekają atrakcyjne nagrody!

Lubisz fotografować ludzi? Codzienność? Czy może fotoreportaż to twoja pasja? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedź brzmiała "TAK", to czas, żeby pokazać swoje fotografie, a nie składać je do szuflady. Prześlij prace na Ogólnopolski Studencki Konkurs Fotograficzny Głębia Spojrzenia. Zgłoszenia można wysyłać do 7 kwietnia, do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Rozpoczęła się III edycja konkursu Poetic@, który gromadzi wokół siebie miłośników poezji oraz polskiej kultury. Weź udział w konkursie i pokaż swoją twórczość szerszej publiczności.

Śledząc nasz portal mieliście okazję przeczytać wywiad z Rafałem Haznarem - organizatorem DriftShow Izdebki #TougeAttack oraz obejrzeć galerię z tego wydarzenia. W środowej audycji Akcja-Reakcja – 25 stycznia w godzinach 18-20 – będzie możliwość wygrania pamiątkowego kalendarza, w którym wykorzystane zostały najlepsze ujęcia fotografów obecnych na ostatniej edycji imprezy.