We wtorek 9 stycznia 2018 roku, ruszyła rekrutacja do Programu Młoda Redakcja 2018 organizowanego przez Fundację Współpracy Polsko - Niemieckiej. Jeżeli interesujesz się tematyką polsko-niemiecką a zarazem chcesz zdobyć doświadczenie jako redaktor online to spróbuj swoich sił i prześlij dwie próbki dotychczasowej pracy dziennikarskiej: tekst lub video/audio. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 stycznia 2018 roku.

Kolejna edycja Orkiestry startuje już jutro. Tegorocznym celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. WSIiZ i nasza redakcja również przyłączają się do WOŚP.

Wielki Finał WSIIZ MA TALENT już za nami. 14 grudnia o godzinie 19:00 w Klubie akademickim IQ odbył się finał znanego już nam wszystkim wydarzenia jakim jest WSIiZ MA TALENT, a także WSIiZ ART TALENT. Jak co roku publiczność miała okazję obejrzeć zjawiskowe występy wokalne, taneczne, gimnastyczne, a nawet iluzję.

Już teraz w Klubie IQ trwa Wielki Finał WSIiZ ma Talent. Tancerze, wokaliści, iluzjonista, a to i tak nie wszystko! Jeszcze Cię tam nie ma? Nie przegap tej okazji i zobacz wszystkie występy tutaj. Live prowadzi nasza redakcja!

Gotowi na solidną dawkę emocji? Już w ten czwartek, 14 grudnia odbędzie się wielki finał 5. edycji konkursu WSIiZ ma Talent. Wystąpią wokaliści, tancerze, instrumentaliści, gimnastycy, iluzjonista i rockowy zespół. A do tego niespodzianki! 14 grudnia 2017, o 19:00 w IQ CLUB - wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona!

13 grudnia kolejna odsłona Rzeszowskich Spotkań z Podróżami - Maciej Stromczyński i Grzegorz Ozimiński opowiedzą o najdłuższym pieszym szlaku na świecie - Appalachian Trail w USA.

Już za nami 11. Gala Finałowa Plebiscytu MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie. Tegoroczna edycja na długo zostanie w naszej pamięci, a wyróżnieni dziennikarze i ich materiały staną się motywacją dla wielu studentów dziennikarstwa. Intro.Media pytały laureatów, co dla nich oznaczają nagrody i jakie zasady muszą kierować przyszłością tego zawodu.

Lubisz wcielać się w różne postacie? Mamy coś dla Ciebie. PrimeBit Game SA oraz agencja kreatywna Ever Press organizują casting dla wszystkich miłośników gier komputerowych.  Spróbuj swoich sił w dubbingu do gry Magic Nations i zdobądź nowe doświadczenie.

Powszechna Deklaracja Praw Człowieka została uchwalona 10 grudnia 1948 roku. Mimo że od tej daty minęło już dużo czasu, to wciąż istnieją kraje, gdzie  panuje totalna niesprawiedliwość, a godność ludzka nie jest szanowana. W 1961 roku brytyjski prawnik, Peter Benenson, założył globalny ruch Amnesty International, w ramach którego obecnie w prawie każdym zakątku świata odbywa się światowy Maraton Pisania Listów w obronie osób, których prawa zostały naruszone.