Większość młodzieży w wakacje odpoczywa, ale 40 ambitnych młodych osób z Podkarpacia myśląc poważnie o karierze zawodowej, postanowiła pracowicie spędzić czas w ramach 4-dniowych bezpłatnych warsztatów: "Zawód: Media Master" organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rozpoczęły się bezpłatne warsztaty z zakresu mediów cyfrowych, w których bierze udział grupa 15 licealistów. Zajęcia zorganizowane przez WSIiZ potrwają do piątku. Już teraz planowany jest II termin warsztatów dla kolejnych grup chętnych.

 Znamy wyniki IV edycji konkursu graficznego, który w tym roku odbył się pod hasłem "Przyjaźń w świecie sieci". W konkursie wzięło udział 9 autorów, którzy łącznie przesłali 16 prac. Poznaj nazwiska laureatów i zobacz nagrodzone prace!

Po wspaniałym koncercie na Open'er Festiwal zespół RHCP ponownie zawita do Polski. Koncert będzie miał miejsce w Krakowie 25 lipca 2017 na Stadionie Cracovii i odbędzie się w ramach światowej trasy promującej nowy, jedenasty album „The Gataway”.

Już po raz piąty Rzeszów będzie miejscem wydarzeń w ramach festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury. Od 22 do 25 czerwca w różnych punktach miasta odbędzie się kilkadziesiąt imprez, m.in.: koncerty, wystawy, warsztaty aktorskie, konkursy, spotkania z twórcami, widowiska muzyczne. Podczas koncertu głównego na Stadionie Miejskim wystąpi plejada polskich gwiazd, które wykonają specjalnie zaaranżowane utwory wspólnie z partnerami muzycznymi z Europy i świata.

Uczniowie drugiej klasy Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie w ramach lekcji dla Klasy Patronackiej, pokazali swój punkt widzenia na temat minimalizmu w fotografii. Kilka zdjęć możecie zobaczyć tylko na intro.media.

Plebiscyt Student Roku organizowany jest w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania już trzynasty raz! To najlepsza okazja, aby nagrodzić najprężniej działających studentów. Zgłoszenia przyjmowane będą  w terminie do 20 czerwca 2017 roku.

Podkarpackie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Elektromontaż Rzeszów SA zapraszają na wystawę prac Mikołaja Birka. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca o godzinie 18:00 w Galerii przy ul. Juliusza Słowackiego 20, 11 piętro. „Infekcje” to powstały na przełomie lat 2016 i 2017 cykl obrazów w technice malarstwa cyfrowego. Od początku planowana jako zamknięta całość, ujęta w formę przetworzonych portretów i aktów seria skupia się na analizie materii i światła w kontekście stanów chorobowych – nie tylko ciała, ale i ducha.