Newsy
Typografia

Rozpoczęły się bezpłatne warsztaty z zakresu mediów cyfrowych, w których bierze udział grupa 15 licealistów. Zajęcia zorganizowane przez WSIiZ potrwają do piątku. Już teraz planowany jest II termin warsztatów dla kolejnych grup chętnych.

Program zakłada zajęcia z webwritingu i redagowania tekstów, warsztat video, storytelling oraz warsztat mikrofonowy z elementami dykcji. Kurs prowadzą specjaliści ze swoich dziedzin. Każdy z uczestników ma możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy oraz zdobycia nowych umiejętności.

We wtorek uczestnicy zapoznali się z metodami skutecznego pisania tekstów przeznaczonych do publikacji w Internecie. Zainteresowani mieli możliwość napisania własnych artykułów pod czujnym okiem dr Iwony Leonowicz-Bukały.

- Zajęcia praktyczne ze specjalistami z zakresu nowych mediów dadzą młodzieży szansę sprawdzenia potencjału i zdobycia lub poszerzenia posiadanej wiedzy – podkreśla dr Iwona Leonowicz-Bukała, jedna z trenerek warsztatów „Media Master” z Katedry Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ.

Uczelnia przewiduje w tym roku jeszcze jeden termin zajęć w dniach 17-20 lipca. Aby wziąć w nich udział należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy na II termin warsztatów MEDIA MASTER.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS