Menu Mobilne

23 grudnia zostanie rozegrana nagroda dla najlepszego zespołu metalowego na Ukrainie - The Best Ukrainian Metal Act. Intro.radio opowieda o tym, z czego jest znany ukraiński rock metalowy.

The Best Ukrainian Metal Act 2017 już niebawem. To z czego jest znany ukraiński metal? Dowiecie się w podcaście!

Przygotowaliśmy dla was listę z 7 nominantów na nagrodę metalową Ukrainy - The Best Ukrainian Metal Act, której wręczenie odbywa się każdego roku.


intro.media

Gościem audycji Akcja-Reakcja był Rafał Piorun, członek grupy improwizacyjnej - Improwizja. W rozmowie z dziennikarzami Intro.Radio opowiadał o istocie i działalności jaką posiada grupa. Chcesz zobaczyć ImproWizję na żywo? Przyjdź we wtorek 16 maja o 19:00 do Klubu IQ! Grupa wystąpi na scenie tuż po stand-upach Tomka Nowaczyka i Grzegorza Dolniaka. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Artem Zabijan od kilku lat jest związany z muzyką hip-hopową i popową. Ma doświadczenie wystąpień na scenie ukraińskiej. O własnej twórczości i rewolucji na ukraińskim rynku muzycznym artysta opowiedział na antenie INTRO.Radio.

Studentka pierwszego roku kosmetologii Gabriela Georgiev została wybrana na Miss Intro Media i Miss Uśmiechu 2017 roku. O doświadczeniu zdobytym na konkursie Miss WSIiZ i swoich wrażeniach opowiedziała na antenie INTRO.Radio.

#4 Film Week

W kolejnym odcinku czwartkowego programu Film Week Katarzyna Koczwara opowie Wam o ciekawostkach dotyczących filmów, a także przedpremierach i premierach czekających na Was w tym tygodniu w kinie Helios.

#BezSieci

Czy w dzisiejszych czasach współczesna młodzież może przetrwać tydzień bez dostępu do sieci internetowej? Ponad 116 studentów podjęło się tego wyzwania i wzięło udział w eksperymencie #BezSieci. Posłuchaj wywiadu z mgr Kamilem Olechowskim - jednym z uczestników i koordynatorów badania, aby dowiedzieć czy rzeczywiście Internet steruje naszym życiem. 

Z mgr Kamilem Olechowskim rozmawiał mgr Maciej Kisała oraz Katarzyna Mieszawska.

Były żużlowiec, a obecnie reprezentant paraolimpijski w kolarstwie - Rafał Wilk - wygłosił wykład 5 kwietnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Opowiedział historię od wypadku w 2006 roku, kiedy złamał kręgosłup, aż do sukcesów, kiedy został pięciokrotnym mistrzem świata i zdobył cztery medale paraolimpijskie.

#3 Film Week

W kolejnym odcinku czwartkowego programu o tematyce filmowej Katarzyna Koczwara opowie Wam o premierowych nowościach nadchodzących w tym tygodniu w kinie Helios.

film week

To już kolejny odcinek czwartkowego programu o tematyce filmowej, w którym Katarzyna Koczwara opowiada Wam o premierowych nowościach w kinie Helios

DiDu

Przed swoim koncertem wokalistka DiDu zawitała w studio Intro Radia gdzie opowiedziała o swoim udziale w konkursie Piosenki w Meloniku, występie i wygranej podczas IV edycji WSIiZ Ma Talent oraz repertuarze koncertowym.

"Film Week" jest to cykliczny program o tematyce filmowej, w którym Katarzyna Koczwara opowie wam o premierowych nowościach w kinie Helios.