Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Źródło: https://www.rockstargames.com/

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Rockstar Games znowu to zrobił. Podpuścił graczy wstawiając enigmatyczne posty, żeby ostatecznie pokazać zaledwie remaster jednej ze swoich starych gie… Chwila, jednak nie. GTA VI rzeczywiście zostało zapowiedziane, a fani serii czekający na ten moment wreszcie mogą spać spokojnie. Czas więc na trochę przemyśleń.

 GTA VI to gra, na którą czekają tysiące – jak nie miliony – graczy na całym świecie. Rockstar wreszcie postanowił uchylić rąbka tajemnicy i udostępnił pierwszą zapowiedź kolejnej odsłony „Wielkiej Kradzieży Samochodu”. Co prawda zrobili to nieco wcześniej ze względu na wyciek, ale i tak jest nieźle.

TRAILER GTA VI

Zapowiedź w skrócie

A więc co mamy w wymienionym wyżej trailerze? Para nowych bohaterów oraz miasto Vice City, tym razem we współczesnym wydaniu. Będzie to oferowało więcej możliwości względem minionych lat 80. Od pojazdów, przez uzbrojenie, aż po cały wygląd miasta i najbliższych terenów. Co do samej fabuły czy bohaterów wiemy już, że historia ma być inspirowana losami Bonnie i Clyde’a.

 GTA02Źródło: Grand Theft Auto VI Trailer 1

Przeczytaj także: Andrzejki WSIiZ 2023 - Fotorelacja

Wielkie oczekiwania

Mimo, że na razie dostaliśmy niewiele, już teraz widać jak potężne oczekiwania mają oczekiwania graczy. W około 9 godzin od publikacji film w serwisie YouTube osiągnął wynik 49 milionów wyświetleń (Na chwilę obecną to już prawie 129 milonów.) Taki wynik sprawia, że mogą pojawić się pewne obawy. Gdyż bańka oczekiwań może nabrać takich rozmiarów, by po premierze pęknąć i ukarać graczy za to jak bardzo wynieśli swoje wyobrażenia.

 GTA03Źródło: Grand Theft Auto VI Trailer 1

Czy będzie hit?

Czy będzie to dobra gra? Rockstar z reguły dostarczał dobre produkty (Pomińmy Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. To był wypadek przy pracy). Gdzie mówiąc dobre produkty mówimy o genialnym Red Dead Redemption 2. Uważam, że jeśli się postarają to będzie dobrze. Oczywiście to tylko przypuszczenia. Jak będzie faktycznie zobaczymy w przyszłości, a dokładniej gdzieś w 2025 roku.

A i uwaga, zła wiadomość żeby się nie nakręcać. Jak wyglądała premiera GTA V większość pamięta. Gra, która w dniu ukazania się była dostępna wyłącznie na konsole. W tym wypadku prawdopodobnie będzie tak samo. Niemniej jednak GTA VI zdecydowanie będzie (no dobra, już jest) grą, która zrobi duże zamieszanie w świecie gier.

Popularne

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus