Sidebar

logo wsiiz right white

-->

logo wsiiz main white

Wszystkie filmy

Czy zastanawiało Was kiedyś jak powstała fotografia? Od czego wszystko się zaczęło? Na czym były robione pierwsze zdjęcia? Jak wyglądał pierwszy aparat? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w filmie przygotowanym przez Julię Kozaczenko i Albinę Motylewicz.

Kolejny zwykły dzień. Kolejna codzienna historia. Wszystko miało być jak zwykle. Wszystko było jak zwykle. Do czasu… Daj się porwać…

Święta zbliżają się wielkimi krokami. 🎄 Jak co roku, chcemy obdarować naszych bliskich czymś wyjątkowym. 🎁🎅🏻 Może tym razem postawimy na coś zrobionego własnoręcznie? Parę pomysłów na prezenty od serca proponują Państwu nasze studentki - Albina Motylewicz i Julia Kozaczenko. Zapraszamy do oglądania, a także wykonania samodzielnie zaproponowanych pomysłów!

Pandemia zmieniła świat. Wprowadzone obostrzenia, maseczki, zakazy wpłynęły na życie każdego z nas... Albina Motylewicz i Julia Kozaczenko postanowiły wyjść na rzeszowskie ulice i zapytać mieszkańców, jak pandemia wpłynęła na ich życie. Jakie uczucia towarzyszyły im na początku epidemii, a jakie teraz?

19 grudnia w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbyła się II edycja Przeglądu Prac Graficznych “Deadline”. Na wystawie znalazły się najlepsze prace studentów WSIiZ z kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna. Zwycięstwo w kategorii grafika przypadło Darii Pyziak, autorce pracy „Cztery żywioły”. Z Darią Pyziak rozmawiał Michał Mryczko.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb