Sidebar

logo wsiiz main

IntroPasje

Rock 'n' roll to nie tylko trasy koncertowe i entuzjastyczne tłumy fanów. Czasem to także historia powstania zespołu, która czyni go wyjątkowym. Zapraszamy do wysłuchania opowieści o wielonarodowej grupie muzyków, ich improwizacjach na kartonach i garnkach oraz o pierwszych występach.

IntroPasje

Jak wygląda wyprawa ośmiu tysięcy kilometrów autostopem? Czy chłopaki mogli liczyć na gościnność tubylców? Czy jednak obawy i stereotypy okazały się być rzeczywistością? Zapraszamy do wysłuchania przygody życia dwóch studentów, którzy spędzili dwa miesiące na sąsiednim kontynencie.

IntroPasje

W kolejnym odcinku naszego podcastu introPasje zapraszamy Was na niezapomnianą podróż, rozmawiając o pracy stewardessy. Opowiadać będzie Aleksandra, młoda stewardessa, która dzieli się swoimi doświadczeniami przemierzając niebo.

IntroPasje

Czy studia to coś więcej niż tylko nauka? Co kryje za sobą aktywność studencka? Gościem dzisiejszego odcinka cyklu IntroPasje jest Anna Gacek, studentka Zarządzania we WSIiZ w Rzeszowie. Tematyka podcastu nawiązuje do Międzynarodowego Dnia Kobiet i Dziewcząt w Nauce, który obchodzimy 11 lutego. 

Patrycja Nawojska

Witamy wszystkich serdecznie! Dzisiaj mamy dla Was wyjątkowy odcinek naszego podcastu. Jest z nami Piotr Prach - 28-letni wykładowca, który studiował zarówno w Polsce, jak i USA. Przygotujcie się na szczerze inspirującą rozmowę o drodze ku karierze edukatora. Jeśli jesteście zainteresowani poszerzaniem swoich horyzontów, zdobywaniem wiedzy z różnych dziedzin jednocześnie lub zastanawiacie się, jak pogodzić naukę na wielu kierunkach, to ten odcinek jest dla Was. Zapraszamy do odsłuchu! Podcast przygotowali: Jakub Izdebski i Jakub Tokarski.

Paweł Januszkiewicz

Wiosna to doskonały czas, aby wyjść na rower i zacząć przygodę z jazdą po pięknych terenach. W dzisiejszym odcinku przedstawimy Wam, jak przygotować swój rower do sezonu oraz jakie akcesoria rowerowe warto mieć ze sobą na trasie, aby cieszyć się komfortową jazdą. Dowiemy się również jak wygląda organizacja rajdu rowerowego. Podcast prowadzi Magdalena Bukała, a jej gościem jest Damian Liśkiewicz - Kierownik Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu oraz nauczyciel wychowania fizycznego na WSIiZ.

POSŁUCHAJ🎧

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus