Sidebar

logo wsiiz main

IntroPasje

W kolejnym odcinku naszego podcastu introPasje zapraszamy Was na niezapomnianą podróż, rozmawiając o pracy stewardessy. Opowiadać będzie Aleksandra, młoda stewardessa, która dzieli się swoimi doświadczeniami przemierzając niebo.

IntroPasje

Czy studia to coś więcej niż tylko nauka? Co kryje za sobą aktywność studencka? Gościem dzisiejszego odcinka cyklu IntroPasje jest Anna Gacek, studentka Zarządzania we WSIiZ w Rzeszowie. Tematyka podcastu nawiązuje do Międzynarodowego Dnia Kobiet i Dziewcząt w Nauce, który obchodzimy 11 lutego. 

Patrycja Nawojska

Witamy wszystkich serdecznie! Dzisiaj mamy dla Was wyjątkowy odcinek naszego podcastu. Jest z nami Piotr Prach - 28-letni wykładowca, który studiował zarówno w Polsce, jak i USA. Przygotujcie się na szczerze inspirującą rozmowę o drodze ku karierze edukatora. Jeśli jesteście zainteresowani poszerzaniem swoich horyzontów, zdobywaniem wiedzy z różnych dziedzin jednocześnie lub zastanawiacie się, jak pogodzić naukę na wielu kierunkach, to ten odcinek jest dla Was. Zapraszamy do odsłuchu! Podcast przygotowali: Jakub Izdebski i Jakub Tokarski.

Paweł Januszkiewicz

Wiosna to doskonały czas, aby wyjść na rower i zacząć przygodę z jazdą po pięknych terenach. W dzisiejszym odcinku przedstawimy Wam, jak przygotować swój rower do sezonu oraz jakie akcesoria rowerowe warto mieć ze sobą na trasie, aby cieszyć się komfortową jazdą. Dowiemy się również jak wygląda organizacja rajdu rowerowego. Podcast prowadzi Magdalena Bukała, a jej gościem jest Damian Liśkiewicz - Kierownik Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu oraz nauczyciel wychowania fizycznego na WSIiZ.

POSŁUCHAJ🎧

Konrad Kmiecik

Czy jazz to muzyka elit? Od jakich utworów zacząć, żeby się do niego przekonać? O tym i o wielu innych tematach związanych z tym gatunkiem muzycznym rozmawia Magdalena Bukała z Dominiką Malec, wokalistką, absolwentką Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uniwersytetu Rzeszowskiego.

POSŁUCHAJ🎧

Patrycja Nawojska

Rozpoczynamy cykl podcastów, w których porozmawiamy z absolwentami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Porozmawiamy o tym, jak wspominają czas studiów, ale przede wszystkim o tym jak potoczyło się ich życie po studiach i jaki wpływ miały na to studia.

Paweł Januszkiewicz

Dziś dzień piękny i radosny bo do studia przybył w pędzie doktor, który nie jest w błędzie.... Z okazji Światowego Dnia Radia postanowiliśmy zasięgnąć języka u źródła i porozmawialiśmy z wieloletnim radiowcem, który jak sam podkreśla spełnił swoje marzenia z dzieciństwa. Co z radiem ma wspólnego Kaczka Pchnięta Nożem? Czy radio to przeżytek? Zapraszamy na podcast z doktorem Łukaszem Błądem.

🎧POSŁUCHAJ

Popularne

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus