Innowacja jakiej jeszcze nie było! Możliwość oglądania spektakli teatralnych, koncertów i innych widowisk organizowanych na  terenie całej Polski bez wychodzenia z domu, robienia wielu kilometrów i wydawania mnóstwa pieniędzy. 

Temat korepetycji jest studentom bardzo bliski. Niektórzy jeszcze nie tak dawno sami z nich korzystali, chcąc jak najlepiej napisać egzamin maturalny. Natomiast część z nas udzielanie dodatkowych lekcji uczyniła swoim źródłem dochodu. Niezależnie, czy poszukujesz korepetytora czy sam chcesz nim zostać, powinieneś zapoznać się z raportem przygotowanym przez portal e-korepetycje.net.

Dwoje trzydziestolatków zatopionych we własnych światach i nadgorliwi rodzice, marzący o wielkiej miłości dla swoich dzieci. Co się stanie, gdy każde z seniorów weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie przez internet szukać szczęścia dla swych pociech? O typowych randkach z sieci i co może wyniknąć z jednego, niewinnego zdjęcia opowiada spektakl "Selfie.com.pl".

Runda jesienna w III lidze grupie IV przeszła do historii. Stal Rzeszów, jedyny przedstawiciel stolicy Podkarpacia na tym poziomie rozgrywkowym, na finiszu oddała pierwszą pozycję w tabeli krakowskiemu Hutnikowi remisując w wyjazdowym meczu z Podhalem Nowy Targ 1-1. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pojedynek ten powinni byli wygrać, lecz, jak to wcześniej już bywało - zabrakło im skuteczności. Patrząc jednak holistycznie na pierwszą fazę rozgrywek, biało - niebiescy mogą być z jej przebiegu zadowoleni.

Pierwszym instrumentem muzycznym był prawdopodobnie ludzki głos. W celu uzyskania wyraźnego rytmu klaskano w dłonie lub uderzano dwoma kamieniami o siebie. Dzisiaj muzyka jest na całkiem innym poziomie. Nie zmieniło się jednak to, że wciąż łączy, zachwyca i budzi w nas emocje.

Każda passa kiedyś się kończy. Finisz dobrej smuci, a złej raduje. Nieco inaczej jest przy okazji przełamania Asseco Resovii, bo napisać, że pierwsza wygrana w sezonie cieszy, to jak nic nie napisać. Huk spadającego z serc właścicieli, zawodników i kibiców kamienia mógłby przyprawić o zawał serca nawet głuchego.

11-ego listopada tłumy Rzeszowian świętowały okrągłą, bo setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W centrum miasta od przedpołudnia trwały oficjalne uroczystości wyjątkowego jubileuszu dla Polski i Polaków. Miasto wyszło również z inicjatywą bogatej oferty wydarzeń kulturowych, w których mieszkańcy, dzięki swojej obecności, mogli celebrować Święto Narodowe oraz uczcić pamięć tej ważnej daty, jaką jest 11 listopada 1918r.

Nie trzeba być fanem komiksów, żeby znać takie kultowe postacie Marvela jak np. Spider-Man, Iron Man, Czarna Wdowa, Hulk, Kapitan Ameryka czy Fantastyczna Czwórka. Wiele osób wychowało się na historiach tych superbohaterów, od małego ucząc się czym jest sprawiedliwość oraz odwaga. Niestety, 12 listopada 2018 roku odszedł od nas współtwórca Marvela – Stan Lee.

pertutti bhelios bmediatory brzeszow stolica bspotkania z podrozami brzeszow b