Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

W środę, 15 września, wystartowała trzynasta edycja konferencji InternetBeta. Po raz drugi równolegle zorganizowano panel naukowy Beta academics. Tym razem naukowcy spotkali się, by dyskutować o komunikacji wizualnej.

Do 15 października przyjmowane są zgłoszenia w Konkursie im. Redaktora Janusza Majki na Podcast Roku. Wydarzenie skierowane jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Zwycięzców poznamy pod koniec listopada.

Rusza kampania społeczna „Zentiva – Zmieniamy Przyzwyczajenia” mająca na celu zmianę nawyków polskiego społeczeństwa i zachęcenie Polaków do wykonywania badań profilaktycznych. Czerwiec będzie poświęcony profilaktyce chorób serca. Już 18 czerwca na Placu Farnym mieszkańcy Rzeszowa będą mogli wykonać, w mobilnym punkcie diagnostycznym, bezpłatne badania, m.in. EKG serca, saturację, pomiar ciśnienia krwi oraz porozmawiać z lekarzem specjalistą. Mobilny punkt będzie czynny w godzinach 8:00-16:00.

Już dzisiaj, 11 czerwca 2021r., odbędzie się XII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Nauka i pasja kluczem do sukcesu organizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.  W tym roku zostanie przeprowadzona w formule online za pośrednictwem platformy Cisco Webex. Uczestnicy będą wygłaszać referaty w ramach 6 paneli tematycznych, m.in. dziennikarstwa i nowych mediów. Tematy będą prezentowane zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Pandemia wymusiła na studentach i prowadzących poszukiwanie kreatywnych rozwiązań, nie tylko w kwestii nauki, ale przede wszystkim rozrywki i budowania wzajemnych relacji. Wynikiem takich poszukiwań jest nowa inicjatywa Klubu IQ, działającego przy naszej uczelni.

Materiały prasowe WSIiZ

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie powstała dokładnie 25 lat temu. 8 marca 2021 roku to ważny dzień dla uczelni – nie tylko z powodu jubileuszu – ale też jako okazja do wspomnień i podsumowań. Minione ćwierć wieku to dla Uczelni i społeczności akademickiej czas sukcesów, ale także poważnych wyzwań.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb