Sidebar

W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyło się spotkanie z przedstawicielkami agencji interaktywnej – Interactive Vision. Prowadzące przybliżyły studentom jak przygotować się do pracy w świecie reklamy i social media. Okazuje się, że kreatywności to nieodłączny element pracy w mediach społecznościowych.

„Dobrze nam się rozmawia, musimy spotykać się częściej” – m.in. taką radę - w kłopotliwej dla nas sytuacji, jaką jest wyproszenie gości późną godziną - mogli usłyszeć uczestnicy trzeciego już wykładu z cyklu „Wielkie pytania w nauce”. O „Sztuce rozmowy” dyskutowali Profesor Jerzy Bralczyk oraz Michał Ogórek.

Studenci dziennikarstwa z dwudziestu trzech uczelni wybrali laureatów nagród w dziewięciu kategoriach. Statuetki rozdano w sobotni wieczór na zorganizowanej z wielką pompą gali, która miała miejsce w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Na zimę wszystko (s)pada - śnieg, temperatura, akumulatory w Dieslach i, przede wszystkim, samopoczucie. O ile na trzy pierwsze zaradzić trudno, o tyle z depresyjnym nastrojem można(trzeba!) wygrać. Wydarzenia, które będą miały miejsce w grudniu w Rzeszowie, z całą pewnością są idealną alternatywą dla wieczornego wylegiwania się na kanapie w kokonie z pierzyny.

VI edycja gry intelektualnej „Co? Gdzie? Kiedy?” już za nami. W tym roku aż 18 drużyn starało się znaleźć odpowiedzi na niebanalne pytania organizatorów. 29 listopada o godzinie 17:30 w Klubie IQ rozpoczęła się kolejna odsłona konkursu, którego organizatorami byli KN Nowe Media i KN Nowych Technologii Programistycznych.

W miniony poniedziałek w Klubie IQ w budynku WSIiZ przy ulicy Sucharskiego odbyło się kolejne już "18:18 Spotkanie ze Sztuką". Wernisaż podzielono na dwie części. Pierwszą z nich była wystawa grafik komputerowych Mateusza Justkowskiego, natomiast pozostałą część stanowiły prace studentów Wzornictwa Projektowego i Druku 3D. 

pertutti bhelios bmediatory brzeszow stolica bspotkania z podrozami brzeszow b