Sidebar

Nigdy nie mów nigdy. JOGA na trawie już od 6 lipca w każdą wakacyjną sobotę w godzinach 8:00 - 9:00. Miejsce - Lisia Góra, okolice minigolfa. Przyjdź z własną matą lub skorzystaj z mat firmy Decathion. Dlaczego warto?

Już 17 czerwca uczniowie rzeszowskich szkół wezmą udział w warsztatach edukacyjnych Minecraft: Education Edition – w wirtualnym świecie gry zaprogramują i zbudują przyszłe oblicze miasta Rzeszów.

Do Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przybyła prawie setka studentów – naukowców. Powód dla którego dotarli aż do Kielnarowej jest wręcz oczywisty. 31 maja br. odbyła się XI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nauka i pasja kluczem do sukcesu. Innowacje w gospodarce”.

Festiwal Przestrzeni Miejskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Festiwal co roku odbywa się w innym, wyjątkowym miejscu, które adaptowane jest specjalnie na potrzeby Festiwalu.

Z jednej strony myślami jesteśmy już na wakacjach, z drugiej zaś doskonale wiemy, co zaczyna się wraz ze słoneczną pogodą. Aby sesja na studiach przebiegła sprawnie, warto dobrze rozplanować swój czas. Zamiast powtarzać ile masz do nauki i kolejną godzinę przesuwać palcem po ekranie telefonu, zacznij działać! Skuteczna rada, wyznacz sobie materiał, którego się nauczysz, a w ramach nagrody, skorzystaj z atrakcji. Jakich? Wybór należy do Ciebie! Poniżej prezentujemy szeroką ofertę rozrywek na czerwiec.

W środę, 22 maja odbył się wernisaż wystawy fotografii pod tytułem „Destrukcja”. W Klubie Akademickim IQ swoje prace zaprezentowali  studenci Koła Naukowego Fotografii im. Gustawa Metzgera działającego przy WSIiZ.

WSIiZ wspólnie z Urzędem Marszałkowskim organizuje konferencję pt. Informatyzacja Służby Zdrowia. Konferencja odbędzie się 23 maja 2019 r. (czwartek), o godz. 10:00, w Klubie Akademickim Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Udział w konferencji jest bezpłatny. 

18 maja po raz piąty będziemy obchodzić Dzień Teatru Publicznego. W tym dniu wystartuje też ogólnopolska akcja „Bilet do teatru za 350 groszy”, w którą włącza się Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. W jej ramach 18 maja o godz. 18.00 na Dużej Scenie będzie można obejrzeć spektakl „Mistrz i Małgorzata” w reżyserii Cezarego Ibera.

Wielkimi krokami zbliża się Noc Muzeów 2019. Wszyscy zainteresowani wydarzeniem powinni zarezerwować sobie 18 maja. Jak co roku, tego dnia uczestnicy będą mogli zwiedzać lokalne muzea i instytucje kulturalne, a także korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji. Czym tym razem zaskoczy nas Rzeszów?

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok