Sidebar

12 stycznia 2020 roku cały Rzeszów został obklejony czerwonymi serduszkami, a na rzeszowskim rynku od rana tłumnie gromadzili się ludzie. Wszystko za sprawą 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze zbierali pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.   

Święta, święta i po świętach. Choinka jeszcze stoi dumnie ubrana, a człowiek stojący nieubrany przed lustrem dumy zapewne nie odczuwa. Bo do tej choinki się upodobnił w rozłożystości swej, ot co. Aby całkowicie się nie załamać, i łóżka przy okazji, warto się ruszyć z domu i pouczestniczyć nieco w kulturalnych wydarzeniach w Rzeszowie. Kabaret, standup, teatr i koncerty - każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Dla tych, którzy nie zdążyli zadbać o plany na noc sylwestrową mamy dobrą wiadomość. Jak co roku, władze miasta Rzeszowa dbają o to, aby nie zabrakło atrakcji dla mieszkańców i przyjezdnych. Sylwester na Rynku w Rzeszowie rozpocznie się 31 grudnia o 20:30. Organizatorzy zapewniają, że będzie to prawdziwy koktajl muzycznych emocji i atrakcje dla wszystkich pokoleń słuchaczy. Zatem co czeka na nas tego wieczoru? 

17 grudnia ze studentami kierunków dziennikarskich i informatycznych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie spotkała się Justyna Pytko - specjalistka od Human Resources i Employer Branding. Absolwentka WSIiZ opowiedziała o swojej drodze zawodowej, doświadczeniu i wiedzy zdobytych w trakcie studiów oraz o tym, jak szukać szans na rynku pracy.

18 grudnia 2019 r. po raz kolejny odbyła się „Wigilia po polsku”, zorganizowana przez Instytut Badań nad Cywilizacjami, Samorząd Studencki Sekcji Wsparcia Studentów Międzynarodowych oraz Students Center on European Union Research ‘EU Club’. Wydarzenie miało na celu przybliżyć studentom tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia z  różnych części świata oraz zebrać się w międzynarodowym gronie, aby w przyjaznej atmosferze poznać inne kultury.

19 grudnia na patio Centrum Edukacji Międzynarodowej w kampusie WSIiZ w Kielnarowej już po raz drugi odbędzie się Przegląd Prac Graficznych Deadline. Wernisaż rozpocznie się o 11. Wtedy też poznamy laureatów konkursu.

17 grudnia obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Rozmów Twarzą w Twarz z ideą przewodnią, która zachęca młodych ludzi do zrezygnowania z rozmowy przez komunikatory na rzecz rozmowy twarzą w twarz.

Czasami są takie sytuacje, gdy nie chcemy nic robić. Odczuwamy obojętność do wszystkiego, co nas otacza. Takie rzeczy są normalne w dzisiejszych czasach, kiedy dominuje ciągły pościg za sukcesem. Jednak nie można ignorować sytuacji, w których kolejny dzień odczuwamy niechęć, zmęczenie, unikamy kontaktów z bliskimi i nic nie sprawia nam radości.

15 grudnia, w najbliższą niedzielę odbędzie się 6. edycja Święta Kina. To świetna okazja do skorzystania z promocyjnej oferty! Udział w akcji biorą sieci kin Cinema City, Multikino, Helios, Cinema 3D oraz niektóre kina studyjne w całej Polsce. 

Wszyscy już na miejscach, światła zgasły… „To dla nas wielki test, kto wielki talent ma i kto zwycięży…” Finaliści VII edycji WSIiZ ma talent rozpoczynają od wspólnego wykonania autorskiej kombinacji dwóch utworów zespołu Queen – „Bohemian Rhapsody” oraz ,,We will rock you”, w którego trakcie, spektakularnie z czerwoną gitarą elektryczną, pojawia się prowadzący wydarzenie dr Łukasz Błąd dumnie odzwierciedlający gitarzystę zespołu Queen Briana May’a.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.