Sidebar

logo wsiiz main

Fot. Olga Robutka

20 czerwca na Rzeszowskim rynku odbył się festiwal uliczny z okazji Światowego Dnia Uchodźcy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez UNHCR we współpracy z Urzędem Miasta Rzeszowa, Urzędem Wojewódzkim i Estradą Rzeszowską.

Fot. Szymon Gliwa

Dzień Otwarty WSIiZ za nami! Ponad 500 uczniów z różnych szkół i miast miało okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Grafika: Sylwia Knap

Platforma to obecnie najpopularniejsza platforma dystrybucji cyfrowej gier wideo. Stworzona w 2003 przez firmę Valve Corporation stało się stałym elementem oprogramowania graczy. W „ostatnim czasie” okazało się, że ceny w Polsce są zawyżone w porównaniu do faktycznych kursów walut. Oczywiście rozpoczęło to batalię polskich graczy ze Steamem.

Źródło: Warhorse Studios

Kingdom Come Deliverance to fabularna gra akcji osadzony w realiach średniowiecznej Europy. Przedstawia ona losy Henryka, syna kowala, w małym miasteczku Saklice  (środkowe Czechy). W wyniku nieprzyjemnych wydarzeń Henryk musi opuścić dom i wyruszyć w podróż po Czechach by odnaleźć pewnego człowieka.
Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus