Sidebar

logo wsiiz main

Konrad Kmiecik

Wraz ze zbliżającą się wielkimi krokami wiosną przedstawiamy równie zielone wydanie Intro.Magazynu! Tym razem na tapet weźmiemy kwestie zrównoważonego rozwoju i życia w zgodzie nie tylko z samym sobą, ale także z otaczającym nas światem.

Ten numer Intro Magazynu po raz pierwszy (ale pewnie nie ostatni!) w wydaniu podcastowym. Podcasty są coraz popularniejsze – nie powinno więc dziwić, że i studenci WSIiZ chcieli się zmierzyć z tym gatunkiem i sprawdzić, jakie wyzwania kryje w sobie warsztat podcastowy. Co do treści bieżącego numeru sprawa jest poważniejsza. Jego tytuł to „Polska-Ukraina-Białoruś: czy znamy się wzajemnie?”.

Redakcja portalu intro.media wraz z nowym rokiem akademickim zaprasza do zapoznania się ze świeżutkim i bardzo na czasie numerem Intro Magazynu. A w nim  jeden z ważniejszych tematów ostatnich miesięcy – komunikacja cyfrowa.

Wiele dzieje się we współczesnym komiksie. Opowiedział nam o tym prof. Wojciech Birek, współpracujący z kierunkiem graficznym. Rozmawia z nim Vincent Faustyna Przywara.

To nie był łatwy rok akademicki – to zdanie, które ostatnio słyszeliśmy i wypowiadaliśmy naprawdę często. Było online, ciągle niepewnie, ciągle znowu w domach, ciągle tylko z daleka. Wraz z nadejściem wiosny, zakończeniem lockdownu, pojawieniem się szczepionek mogliśmy zacząć patrzeć w przyszłość z większym optymizmem. Warto jednak podkreślić, że mimo niedogodności nie był to czas zmarnowany.

Już jest nowy numer Intro Magazynu! W niniejszym wydaniu znajdziecie eseje uczniów biorących udział w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach, a także studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zapraszamy do lektury!

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus