Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

Redakcja portalu intro.media wraz z nowym rokiem akademickim zaprasza do zapoznania się ze świeżutkim i bardzo na czasie numerem Intro Magazynu. A w nim  jeden z ważniejszych tematów ostatnich miesięcy – komunikacja cyfrowa.

Wiele dzieje się we współczesnym komiksie. Opowiedział nam o tym prof. Wojciech Birek, współpracujący z kierunkiem graficznym. Rozmawia z nim Vincent Faustyna Przywara.

To nie był łatwy rok akademicki – to zdanie, które ostatnio słyszeliśmy i wypowiadaliśmy naprawdę często. Było online, ciągle niepewnie, ciągle znowu w domach, ciągle tylko z daleka. Wraz z nadejściem wiosny, zakończeniem lockdownu, pojawieniem się szczepionek mogliśmy zacząć patrzeć w przyszłość z większym optymizmem. Warto jednak podkreślić, że mimo niedogodności nie był to czas zmarnowany.

Już jest nowy numer Intro Magazynu! W niniejszym wydaniu znajdziecie eseje uczniów biorących udział w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach, a także studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zapraszamy do lektury!

Pojawił się już nowy numer Intro Magazynu. Tym razem prezentujemy specjalne wydanie Intro Magazynu - Sztuka na uczelni. Zapraszamy do lektury!

Czy odkładając kolejną przeczytaną pozycję na półkę swojej biblioteczki, zastanawiasz się kim jest osoba, której nazwisko widnieje na okładce? Zauważamy chwytliwy tytuł, kolorową okładkę, interesującą fabułę, a autora pomijamy. Jednak pisarze to często barwne osobowości, posiadające ciekawy życiorys i intrygujący światopogląd. O pisarstwie, czytelnictwie i pracy tłumacza z Magdą Louis rozmawiała Sylwia Buksa.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb