Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Rekrutacja

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Co roku przychodzi taki czas, że nowi studenci muszą podjąć ważną decyzję w swoim życiu i odpowiedzieć sobie na pytanie "Być w mediach studenckich, albo nie być? O to jest pytanie!"

Intro.Media daje wiele możliwości, które możesz wykorzystać w swoim życiu towarzyskim i zawodowym. Przede wszystkim możesz podrywać piękne kobiety lub przystojnych mężczyzn tekstami tj: "Wiesz, pracuje w studio telewizyjnym i potrafię porządnie kręcić - nie tylko filmy... ale także na parkiecie!"

tumblr

Poznajesz nowych znajomych i zawiązujesz przyjaźnie.

Dołącz do Intro Media

fot. Przemysław Niepokój - Hepnar

Zyskujesz także ciekawy wpis do swojego CV i materiały, którymi możesz pochwalić się przed swoim przyszłym pracodawcą! W Intro.Media nie tylko rozmawiasz z gwiazdami, ale równocześnie sam stajesz się jedną z nich! Myślisz, że to żart? To popatrz na nich!

 

tay.jpg

(Taylor Swift - amerykańska piosenkarka)

obama.jpg

(Barack Obama - prezydent Stanów Zjednoczonych)

kijow.jpg

(Renata Kijowska - reporterka Fakty TVN)

Łukasz Błąd(Łukasz Błąd - założyciel kabaretu Kaczka Pchnięta Nożem, wykładowca WSIiZ i opiekun Intro.Media)

To tylko niektóre z osób, które zaczynały swoją karierę w naszych mediach! Cóż... Może nie każdy z nich jest teraz dziennikarzem, ale sam widzisz, gdzie teraz są dzięki zaangażowaniu w media studenckie!

Intro. Media współpracuje m.in. z Mediatorami, kinem Helios, pizzerią Per Tutti, klubem akademickim IQ, miastem Rzeszów, a także z wieloma innymi organizacjami i firmami, a dzięki dołączeniu do naszej (a już wkrótce i Twojej) grupy medialnej sam będziesz mógł uczestniczyć w wielu wydarzeniach, które organizujemy razem z patronami. :)

W Intro.Media możesz rozwijać się jako dziennikarz telewizyjny i radiowy, operator kamery, montażysta, scenarzysta, realizator, reporter, grafik, koordynator organizacyjny lub fotograf.

Nie czekaj dłużej, nie ma nad czym się zastanawiać! Przyjdź na spotkanie, które odbędzie się już w najbliższą środę (26.10) o godzinie 18:00 do sali RA43 i sprawdź nasze możliwości! 

Dołącz do wydarzenia na facebook.com 

Pamiętaj - ŚRODA (26.10) GODZINA 18:00! Czekamy na Ciebie!

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus