Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Akademickie Mistrzostwa województwa podkarpackiego w narciarstwie zjazdowym zdominowane przez KU AZS WSIiZ! Złoty medal sprzed roku obroniła Zuzanna Ignar, która razem z Weroniką Grzesik uplasowała się także na pierwszym miejscu w klasyfikacji drużynowej.

Pierwszego dnia lutego na stoku narciarskim Chyrowa Ski odbyły się Akademickie Mistrzostwa województwa podkarpackiego w narciarstwie zjazdowym. W konkurencji Pań najlepsza okazała się Zuzanna Ignar, która zdobyła złoto rok po roku. Tuż za podium uplasowała się Weronika Grzesik.

Wyniku obu reprezentantek WSIiZ pozwoliły wygrać im klasyfikację generalną w zawodach Kobiet. KU AZS WSIiZ triumfował również nad reprezentacjami innych rzeszowskich uczelni biorących udział w zimowych zawodach. Panowie drużynowo w swojej konkurencji zajęli czwarte miejsce.

Ośrodek narciarski koło Dukli ponownie stał się miejscem zwycięstw studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczelnię reprezentowali Damian Liśkiewicz, Weronika Grzesik, Zuzanna Ignar i Jan Międlar.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok