Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

fot. organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Koniec wakacji oznacza m.in. – powrót do nauki. Właśnie z tej okazji Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania organizuje wydarzenie pod nazwą „Freshman Shower”, czyli sposób na szybkie zintegrowanie się z uczelnią. Podczas niego czeka cię mnóstwo konkursów, gier planszowych, a także pyszny poczęstunek oraz wiele więcej. Całe wydarzenie odbędzie się 01.10 2022 w godz. 12:00-17:00 w Wyższej Szkole informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, na ulicy Sucharskiego 2.

W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania przeprowadzanych jest wiele inicjatyw, podczas których można poznać nowych ludzi z różnych środowisk. Posiadamy kluby i organizacje, które przygotowują wydarzenia przez cały rok. Właśnie dzięki nim możesz spotkać się z innymi studentami o podobnych zainteresowaniach.

Freshman Shower to program powitalny, który daje nowym studentom (i nie tylko) szansę na poznanie innych i nawiązanie znajomości. Będziesz miał również okazję dowiedzieć się więcej o naszych kampusach i głównej siedzibie oraz wymienić się doświadczeniami związanymi z uczelnią.

Imprezy studenckie w stymulującym środowisku to skuteczny sposób na poznanie nowych ludzi i maksymalne wykorzystanie czasu na uczelni. Dołącz do nas w tym niesamowitym wydarzeniu.

Jeśli chcesz wziąć udział, to koniecznie nie zapomnij się zapisać.

Zaobserwuj również wydarzenie na Facebooku.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus