Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Grupa Anyway

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Każdy z nas potrzebuje odrobiny śmiechu... szczególnie, że zbliża się sesja. Internet i telewizja dają nam rozrywkę, jaką są stand-upy, kabarety czy wszelkiego rodzaju filmy komediowe, ale co powiesz na to, aby samemu być uczestnikiem podobnego wydarzenia? Przeżyj na żywo zdrową i niepowtarzalną przygodę z charytatywną improwizacją sceniczną 1 lutego 2023 r. (środa) o 20:15 w Pubie Spółdzielczym w Rzeszowie na ul. Fredry 4. Przy tej okazji – Grupa Anyway i Klub ImproWizja, która jest organizatorem tego wydarzenia, obchodzi swoje 6. urodziny.

Wydarzenie ma szczytny cel, gdyż cała kwota z wydarzenia będzie przeznaczona na pomoc małemu Frankowi z Przemyśla w walce z SMA. Twoje dobre serce i gest, może sprawić uśmiech na twarzy jego rodziców, jak i samego Frania. Aby wspomóc cel, wystarczy wrzucić dowolną kwotę do kapelusza, który będzie znajdował się na miejscu wydarzenia.

Szczegóły na temat zbiórki znajdziecie na stronie zbiórki.

Impreza skupia się na komedii improwizowanej, podczas której Klub ImproWizja i Grupa Anyway świętuje swoje 6. urodziny. Będzie się ona składała z dwóch części:

  • Wystąpi grupa Anyway, z krótkimi grami improwizacyjnymi, które będę inspirowane sugestiami z publiczności.
  • Otarta scena – odważni śmiałkowie z widowni będą mieli okazje wziąć udział w grze improwizowanej. Dodatkowo, pierwsze 10 najśmielszych osób, które zdecydują się dołączyć do gier, dostaną 20% zniżki do wykorzystania na barze.

Podczas takiego eventu, to właśnie widownia ma największy wpływ na przebieg zdarzeń na scenie. Nic nie będzie wcześniej planowane, zapisywane czy ustalane – wszystko dzieje się tu i teraz. Aktorzy na bieżąco będą zagadywać publiczność, np. gdzie ma odbyć się dana scena, jaki problem ma być poruszony czy kogo ma aktor zagrać.

Obserwujcie wydarzenie na Facebooku.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus