Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Historie prosto z Ameryki Środkowej - spotkanie z krokodylem i lokalną mafią, a do tego zapowiedź III edycji Festiwalu 7 Kultur Świata. To wszystko czeka na Was 25 stycznia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie w ramach Rzeszowskich Spotkań z Podróżami.

Kolejna edycja festiwalu 7 Kultur Świata już przed nami! Do tej pory gośćmi festiwalu byli: Aleksander Doba, Elżbieta Dzikowska, Tomasz Grzywaczewski, Marcin Obałek czy Robert Maciąg. A kto będzie główną gwiazdą już marcu tego roku? O tym przekonamy się już niedługo.

Na najbliższym slajdowisku będzie można posłuchać również o podróży dwójki młodych podróżników. Aventura - przez Amerykę Środkową to opowieść o byciu w drodze, odkrywaniu świata oraz samych siebie. Dwóch przyjaciół - Sebastian Henning, Wojtek Malicha - i jedna niezapomniana podróż. Gdzie? Ameryka Środkowa! Przebywszy ocean, zwiedzili Meksyk, Belize, Salwador, Ekwador, Kolumbię, Peru oraz inne kraje, aż wreszcie dotarli do Brazylii. Na jedzenie i noclegi zarabiali... robiąc zdjęcia polaroidem, a za gościnę dziękowali pysznymi daniami, w których przyrządzaniu mistrzem jest Sebastian. W pewnym momencie ich ścieżki skrzyżowały się z krokodylem i lokalną mafią, a z takich opałów niełatwo jest wybrnąć...

 

Wojewódzki Dom Kultury
25.01.2017 godz. 18:30
Bilety dostępne w WDK w Rzeszowie - cena 6 zł

 

Spotkania ze sztuką - plakat

______

Grupa medialna intro.media objęła patronatem medialnym to wydarzenie.

 

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus