Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Początkiem grudnia odbędzie się kolejna odsłona cyklu "Rzeszowskie Spotkania z Podóżami". Podczas najbliższego slajdowiska podróżnicy zabiorą Was na Malediwy i do Maroko!

 

Wojewódzki Dom Kultury
7.12.2016 godz. 18:30


MALEDIWY NA WŁASNĄ RĘKĘ - CZYLI WIZYTA W RAJU
Marek Podraza


PUSTYNNE MAROKO
Jacek Wnuk

 

MALEDIWY NA WŁASNĄ RĘKĘ - CZYLI WIZYTA W RAJU
Podobno jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda raj na ziemi koniecznie odwiedź Malediwy. Leżące na Oceanie Indyjskim państwo, składające się z ponad 1200 wysepek to jeden z najbardziej ciekawych kierunków turystycznych na świecie - kierunków który za ok. 100 lat najprawdopodobniej zniknie z map. Najtańsze oferty z biur turystycznych zaczynają się od 8 tys. zł. Jak zrobić to na własną rękę i o połowę taniej? O tym wszystkim opowie Marek Podraza - założyciel bloga "W cztery strony świata". W ciągu swojego 23-letniego życia odwiedził już 36 państw i 3 kontynenty, odhaczając na mapie kolejne miejsca i planując następne wyprawy. Najciekawsze z nich to m.in. Madera, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Malediwy. Od dłuższego czasu wszystkie wyjazdy organizuje on na własną rękę, pokazując innym jak zrobić to tanio a przede wszystkim ciekawie. Jego rekord cenowy to 760 zł za 10-dniowy pobyt na Malcie.


PUSTYNNE MAROKO
Maroko widziane z perspektywy gór i pustyni. Dobrze logistycznie przygotowana wyprawa pozwoliła przemierzyć ponad 2,5 tyś km, była jednak pełna niespodzianek i przygód. W trakcie wyprawy udało się zobaczyć pustynie kamieniste, najpiękniejsze wydmy Maroka tuż przy granicy z Algierią, potężne wąwozy, Góry Atlas i Anty Atlas. O podróży opowie fotograf Jacek Wnuk.

 

Spotkanie z Podroznikiem

 

_____

Wydarzenie pod patronatem medialnym grupy intro.media.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus