Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Konrad Kmiecik

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nowe Koło Naukowe Wideo rozpoczęło pracę nad bardzo rozbudowanym projektem. Utworzony zostanie zespół, który nagra teledysk do nowej piosenki Patrycji Nawojskiej – początkującej piosenkarki, studentki WSIiZ na kierunku grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

Powołując do życia nowe koło naukowe, postawiono na pracę warsztatową od samego początku. Pod czujnym okiem opiekunów, członkowie Koła Wideo, we współpracy z Kołem Fotografii, postanowili stworzyć teledysk do nowej piosenki jednej z członkiń koła wideo – Patrycji Nawojskiej. We współpracę włączyć ma się również Koło Kosmetologii. We wtorek 4 kwietnia część zespołu wraz z opiekunami spotkała się w celu omówienia planu działania oraz scenariusza, który stworzyła studentka grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej – Nikola Cich. Nikola będzie odpowiedzialna również za reżyserię teledysku.

Sam zespół składa się z kilkudziesięciu osób, które dzielą się na odpowiedzialne za scenografię, makijaż, zdjęcia, montaż i organizację planu zdjęciowego grupy, a cały projekt zapowiada się naprawdę obiecująco.

 

fot. Konrad Kmiecik

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus