Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 16 listopada, podczas otwartego spotkania - Digital Media Campus Day - swoją wiedzą z wszystkimi chętnymi podzielą się dziennikarze oraz eksperci w dziedzinie nowoczesnej komunikacji medialnej. Organizatorami wydarzenia są Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Ringier Axel Springier Polska - partner strategiczny kierunku Komunikacja cyfrowa.

Co trzeba wiedzieć o Tik-Toku, czemu ważny jest kontent i jak opowiadać historię konkretnych ludzi? Spotkanie przyniesie odpowiedzi m.in. na te pytania.
Digital Media Campus Day odbędzie się online 16 listopada 2021 (środa) w godz. 16.00-17.20 za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych - dostępne pod adresem: http://bityl.pl/tAlmh

W ramach eventu zaplanowano spotkania z prelegentami, związanymi z koncernem Ringier Axel Springier Polska. Na wirtualnej scenie pojawią się Janusz Schwertner (dziennikarz Onetu), Bartłomiej Kozłowski (Dyrektor Arystyczny Ringier Axel Springer Polska), Patrycja Orłowska (Head of Social Media and Video Projects RASP) oraz Agnieszka Leśniewska (Brand Manager Ring Publishing).

W roku akademickim 2021/2022 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uruchomiła po raz pierwszy studia licencjackie na unikalnym kierunku kształcenia - Komunikacja cyfrowa. Do zajęć i współpracy nad programem Uczelnia studiów pozyskuje najlepszych specjalistów z branży medialnej, kreatywnej i biznesowej. Jednym z partnerów strategicznych kierunku jest właśnie koncern Ringier Axel Springier Polska, właściciel ponad 30 marek prasowych i internetowych w Polsce, takich jak Forbes, Business Insider, Newseek, Fakt, Onet, Medionet, Plejada, Noizz, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Skąpiec.pl czy Jakdojade.pl.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb