Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Był to dzień pełen emocji i wrażeń dla każdego. Samorządowa Rada Osiedla Kmity wraz ze Szkołą Podstawową nr 16 w Rzeszowie zorganizowała Piknik Rodzinny w Parku Zdrowia przy ul. Witosa. Wszyscy chcący zakosztować odrobiny rodzinnej zabawy spotkali się 4 czerwca, by w tym wyjątkowym miejscu doświadczyć mocy atrakcji – występy, pokazy, taniec i śpiew, konkursy, zabawa. Gwiazdą wieczoru była Danuta Błażejczyk.

Wydarzenie rozpoczęto oficjalnie o godz. 16:00. Zanim jednak to nastąpiło, to można było skorzystać z licznych atrakcji – w tym pokazów Akademii Sztuki Capoeira. Goście korzystali przez całą zabawę ze stoisk z posiłkami, a w międzyczasie podziwiali występy, które odbywały się na plenerowej scenie. Wystąpiły m.in. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 16, które zaprezentowały swoje interpretacje wierszy m.in. z utworów Jana Brzechwy. Dodatkowo pokazał się Klub Sportowy Nan Bei – Tygrys ze sztukami Tai Chi oraz Taneczny Klub „Gwarek” ze swoimi układami. Nie zabrakło również pokazów akrobatyki oraz konkursów z nagrodami w postaci pokazu talentów, oraz quizu z wiedzy o Osiedlu.

Piknikowi towarzyszyły również inne atrakcje dostępne przez większość dnia. Można było doświadczyć jazdy na motocyklu, postrzelać z łuku oraz puścić ogromne bańki mydlane. Najmłodszym rozłożono kąciki z grami i zabawami, chociaż z niektórych skorzystali również i seniorzy. Dzieciom malowano twarze oraz wplatano we włosy kolorowe wstążeczki. Zorganizowano również pokazy Policji, Pogotowania, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Ponadto na wszystkich czekał wyjątkowy poczęstunek w postaci świeżo upieczonego dzika.

Wieczór uświetniły także występy muzyczne. Na scenie zaprezentowała się utalentowana młodzież z „Centrum Sztuki Muzyki”. Przedstawili oni ciekawe interpretacje znanych utworów. Wydarzenie zwieńczył występ gwiazdy specjalnej. Danuta Błażejczyk, znana polska wokalistka, wystąpiła podczas tego wieczoru na scenie i zakończyła event taktami kojącej muzyki.

 

Zobaczcie kilka zdjęć z tego wydarzenia:

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus