Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już dzisiaj, 11 czerwca 2021r., odbędzie się XII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Nauka i pasja kluczem do sukcesu organizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.  W tym roku zostanie przeprowadzona w formule online za pośrednictwem platformy Cisco Webex. Uczestnicy będą wygłaszać referaty w ramach 6 paneli tematycznych, m.in. dziennikarstwa i nowych mediów. Tematy będą prezentowane zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Harmonogram konferencji

Konferencja rozpocznie się o godzinie 11 i zostanie otwarta przez Panią Prorektor ds. Nauki dr hab. Agatę Jurkowską-Gomułkę, prof. WSIiZ. Po uroczystym przywitaniu dr Jarosław Kola poprowadzi wykład Elektromobilność i Zielony Ład okiem prawnika. Następnie uczestnicy przejdą do prezentacji swoich referatów w zakresie 6 paneli tematycznych:

- Ekonomia, finanse i zarządzanie;

- Innowacje technologiczne i IT;

- Dziennikarstwo i nowe media;

- Nauki medyczne i zdrowie;

- Prawo, polityka i bezpieczeństwo;

- Wszystkie wymiary cyfryzacji (All dimesions of digitial transformation) - panel dwujęzyczny PL/EN.

Przewidziany czas na jedno wystąpienie to 15 minut. Autor/autorka najlepszej prezentacji otrzyma nagrodę w postaci bonu upominkowego do sklepu Empik o wartości 100 zł.

Dziennikarstwo i nowe media

Referaty wygłaszane w ramach panelu dziennikarstwa i nowych mediów dotyczyć będą tematów takich jak badania nad mediami czy ewolucja rynku prasowego. Omawiane będą zagadnienia związane z marketingiem, mediami społecznościowymi, trendami w komunikacji online. Przykładowe tematy referatów to: Mass media i ich rola w oddziaływaniu na społeczeństwo w czasach pandemii COVID-19, Instagram w zarządzaniu chorobą przewlekłą na przykładzie cukrzycy, Wolne dziennikarstwo na YouTube na przykładzie Rosji czy Jak mass media wpływają na postrzeganie współczesnych wartości. Moderatorem panelu jest dr Iwona Leonowicz-Bukała, Adiunkt w Katedrze Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

Konferencja ma na celu prezentację dorobku naukowego młodych naukowców, promowanie rozwoju naukowego studentów oraz integrację środowisk akademickich. Jest to już XII edycja Konferencji organizowanej przez naszą Uczelnię. W Konferencji można wziąć udział biernie lub czynnie.
Więcej informacji na stronie https://naukaipasja.com.pl/.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb