Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już w najbliższą sobotę (2 kwietnia) o godzinie 9:30 na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22 odbędzie się pierwsze rzeszowskie spotkanie akcji BBL. Zbiórki aktywnych sportowo będą odbywały się co tydzień.

„BiegamBoLubię” promuje ideę biegania i jest największym niekomercyjnym polskim projektem związanym z lekkoatletyką. Początkowo, w 2010 r. akcja odbywała się tylko w 4 miastach, dziś jest ich już ponad 80.

Celem programu jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną. Organizatorzy chcieliby, aby możliwość dołączenia do programu była w zasięgu każdego – dlatego też uczestnictwo w spotkaniach jest całkowicie darmowe.

— Nasi trenerzy to profesjonaliści. Posiadają nie tylko fachową wiedzę i przygotowanie, ale sami biegają i osiągają sukcesy w Polsce i na arenach międzynarodowych. — mówi Bartosz Konopka, jeden z organizatorów BBL i kontynuuje: — Uważamy, że bieganie ma sprawiać nam wielką przyjemność. Dlatego nie wywieramy ciśnienia, nie stawiamy na wyniki i z nikim się nie ścigamy. Osoby na różnym poziomie biegowego zaawansowania inspirują się nawzajem i czerpią ze swoich doświadczeń. Tym samym nie należy się martwić, iż tempo będzie zbyt szybkie dla tych, którzy przez zimę nie mieli do czynienia ze sportem.

Na spotkaniu oprócz treningu będzie można dowiedzieć się jak prawidłowo rozgrzać się przed bieganiem i jak schłodzić organizm po treningu. Nie zabraknie również porad profesjonalistów na temat prawidłowego odżywiania.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus