Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Problemy zdrowotne, zawodowe i ciągła gonitwa za czasem, którego nie da się w żaden sposób wydłużyć. To tylko część życiowych sytuacji, które szargają naszymi emocjami powodując nerwy i stres. Już 13 października w Rzeszowie ruszają warsztaty, które pozwolą Ci racjonalnie podejmować decyzje, aby wziąć głęboki wdech.

Okazuje się, że w pogoni za sukcesem i pozornym szczęściem, często zatracamy sami siebie. Zapominamy czym tak właściwie jest dla nas radość i jak cieszyć się z życia. Bywa też tak, że w pewnym momencie doganiają nas okoliczności, które z pozoru wydają się być tragiczne, bez możliwości ucieczki.

Taka sytuacja spotkała Monikę Juraszek, prowadzącą warsztaty „Weź głęboki wdech. Powrót do zdrowia i równowagi”. Dzięki determinacji i odpowiedniemu podejściu do sprawy, kobiecie udało się pokonać przewlekłą chorobę i dziś cieszy się pełnią życia. Obecnie dzieląc się własnym doświadczeniem Monika Juraszek prowadzi spotkania oraz warsztaty, których celem jest pomoc osobom w „życiowych zakrętach”.

Zajęcia odbędą się 13 października o godzinie 15.00 na Placu Jana Kilińskiego 2. W celu rejestracji na warsztaty należy wykupić bilet, więcej informacji na Facebooku wydarzenia.

 źródło ilustracji: pixabay.com

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok