Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Stolica województwa podkarpackiego kolejny raz zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na rzeszowskim rynku wystąpią m. in. Dżem i Izabela Trojanowska. W planie imprezy również pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej i udzielania pierwszej pomocy.

 13 stycznia, po raz dwudziesty siódmy pod batutą Jerzego Owsiaka swój ogólnopolski koncert rozpocznie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Rzeszowski koncert finałowy uświetnią swoimi występami Izabela Trojanowska oraz zespół Dżem świętujący w tym roku czterdziestolecie działalności artystycznej. Koncert na scenie głównej rozpocznie się już o 13:00 - oprócz gwiazd wieczoru wystąpią również Bartek Friedek, Mr. Pollack i Boleo & Follow The Riddim, Marta Zalewska, Rudnik oraz grupa Rezerwat.

Na przybyłych czekać będą także pokazy sportowych aut i wozów opancerzonych, przejażdżki quadami i samochodami rajdowymi, czy instalacja multimedialna z mappingiem 3D. Jednocześnie przeprowadzane będą pokazy pierwszej pomocy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.

WOŚP to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim pomoc. W tym roku do wylicytowania jest między innymi mecz tenisa z Prezydentem Miasta Rzeszowa Tadeuszem Ferencem, który w 2002 roku, niedługo przed objęciem stanowiska, jeszcze jako poseł wygrał Mistrzostwo Polski Parlamentarzystów w tej dyscyplinie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych w niedzielę, 13 stycznia, już od 12:00. Równo o 20:00, zgodnie z WOŚP-ową tradycją, miasto rozświetli światełko do nieba. W tym roku, zgodnie z prośbą Jerzego Owsiaka, fajerwerki zastąpi pokaz laserowy.

wośpMryczko2

 

 

 

Źródło ilustracji: facebook.com/wośprzeszów

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.