Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie po raz 7 wspiera tą wyjątkową akcję. W tym roku WSIiZ przygotował aż 9 aukcji. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

Zapraszamy do licytacji i do udziału w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystawione spotkania i przedmioty można licytować do 30 stycznia 2022 roku. Cały dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Rektor i Prezydent spotkanie

Dwuosobowe zaproszenie na prywatne spotkanie przy kawie z Władzami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – dr.hab. inż. Tadeuszem Pomiankiem, Prezydentem WSIiZ oraz dr.Wergiliuszem Gołąbkiem, Rektorem WSIiZ. Uzupełnieniem spotkania będzie dodatkowa niespodzianka, którą przekażą Władze Uczelni.

LICYTUJ

 spotkanie z prof Hallem

Dwuosobowe zaproszenie na spotkanie z dr. hab. Aleksandrem Hallem, prof. WSIiZ – historykiem i publicystą, byłym działaczem opozycji demokratycznej i ministrem w rządzie Tadeusza Mazowieckiego.

LICYTUJ

 ks. Boniecki spotkanie

Podwójny bilet na spotkanie pt. „O życiu i nadziei z udziałem ks. Adama Bonieckiego oraz reżyserki i scenarzystki filmu dokumentalnego „xABo: Ksiądz Boniecki” Aleksandry Potoczek.

LICYTUJ

 co nas truje Szychowski spotkanie

Dwuosobowe zaproszenie na spotkanie z dr. hab. Konradem Szychowskim, prof. WSIiZ, podczas którego odpowie na wszelkie najtrudniejsze pytania dotyczące dodatków do żywności i kosmetyków, które mogą być toksyczne dla naszych organizmów.

LICYTUJ

 Spotkanie z dr Grażyną Bochenek

Dwuosobowe zaproszenie na spotkanie dr Grażyną Bochenek, dziennikarką, wykładowczynią akademicką, rzeczniczką prasową WSIiZ, autorką książki o Fredzie Zinnemannie.

LICYTUJ

 ekologiczna kosmetologia

Specjalistyczne warsztaty pn. „Ekologiczna kosmetologia w teorii i praktyce” dla pięciu osób z zakresu recepturowania kosmetyków w laboratoriach znajdujących się w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej.

LICYTUJ

 Pakiet książek ks prof Hellera

Zestaw pięciu bestselerowych publikacji ks. prof. Michała Hellera – filozofa, kosmologa, laureata Nagrody Templetona.

LICYTUJ

 maszyna genów

Książkę pt. „Maszyna genów. Wyścig do rozszyfrowania tajemnic rybosomu” z autografem Venki Ramakrishnana – Laureata Nagrody Nobla.

LICYTUJ

 Plakat dr Longawy

Wydruk jednego z trzech plakatów dr Patrycji Longawy, plakacistki z dziesiątkami międzynarodowych nagród na swoim koncie, wykładowczyni WSIiZ.

LICYTUJ

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus