Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nigdy nie mów nigdy. JOGA na trawie już od 6 lipca w każdą wakacyjną sobotę w godzinach 8:00 - 9:00. Miejsce - Lisia Góra, okolice minigolfa. Przyjdź z własną matą lub skorzystaj z mat firmy Decathion. Dlaczego warto?

Z badań przeprowadzonych przez praktykajogi.pl wynika, że ludzie z bólem w plecach, którzy przez 24 tygodnie w ciągu 90 minut trenowali jogę, średnio zmniejszyli odczucie bólu o 56%.

Będziesz lepiej spać

Następnym razem, kiedy obudzisz się o trzeciej w nocy i zaczniesz liczyć, ile pozostało do budzika, przestań przewracać się z boku na bok - zajmij się jogą. Jak pokazują badania jogi dynamicznej oraz Ashtangi, regularne zajęcia mogą leczyć bezsenność i zwiększyć ogólną jakość snu, jego efektywność i trwałość, a także zdjąć symptomy znużenia i stresu.

Staniesz się silniejszy

Joga to nie tylko rozciąganie. Pozy, które wykorzystuje się w niej, zabezpieczają izometryczne skrócenie mięśni. Razem ze szczególnymi oddechowymi praktykami to podwyższa elastyczność, ruchliwość i fizyczną siłę. Wzmacniają się główne mięśnie korpusu, ponieważ są złączone praktycznie w każdej pozie dla stabilności ciała. Jogę można uważać jako cardio training. W każdym wypadku, jeśli poruszasz się w równomiernym tempie.

Joga to nie sposób na to, aby schudnąć i nie rodzaj sportu. Joga to jednoczenie się ciała, duszy i rozsądku. Dlatego nie przegap okazji na regenerację i już teraz dowiedz się więcej o organizowanych treningach jogi na bulwarach.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus