logo wsiiz main

POLECAMY

WSIiZ

Artykuły
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Marzysz o edukacji, która otworzy przed Tobą drzwi do wymarzonej kariery? Chcesz poznać naszą uczelnię i dowiedzieć się, jakie możliwości oferuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie? Jeśli tak, to nie przegap Dnia Otwartego WSIiZ 2024!

 

Wydarzenie odbędzie się 28 maja (wtorek) na Kampusie WSIiZ w Kielnarowej. Wystartuje o godzinie 9:00, a gościem specjalnym będzie… Paweł Grabias, twórca kanału na YouTube – Rock Your English.

A w programie… liczne atrakcje!

Centrum Edukacji Międzynarodowej

W trakcie Dnia Otwartego będziesz miał okazję wziąć udział w wielu aktywnościach:

- Spotkanie z gościem specjalnym: Paweł Grabias, znany YouTuber i twórca kanału Rock Your English, opowie o swojej karierze i będzie dostępny dla fanów na autografy i selfie.

- Spacer po kampusie: Obejrzyj naszą pasiekę, laboratoria, halę sportową oraz sale dydaktyczne.

- Warsztaty tematyczne: Poznaj różnorodne profile działalności naszych Kolegiów, w tym zarządzanie bezpieczeństwem danych w cyberprzestrzeni oraz podstawy fotogrametrii.

Strefa "Odkryj WSIiZ"

W tej strefie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące studiów, życia studenckiego, stypendiów oraz wymiany międzynarodowej.

- Strefa Nauki: Skorzystaj z gogle VR, symulatora jazdy pojazdami ciężarowymi oraz poznaj pracę radaru lotu.

- Strefa Zdrowia i Zrównoważonego Rozwoju: Otrzymaj porady dietetyczne, poznaj zrównoważoną modę oraz podstawy makijażu i pielęgnacji.

Strefa Kariery i Rozwoju

Określ swoje predyspozycje zawodowe, porozmawiaj z psychologiem i doradcą zawodowym oraz poznaj ofertę Biura Karier. Dowiedz się, jakie kierunki możesz studiować w języku polskim i angielskim.

Piknik i atrakcje

Na świeżym powietrzu, w Tabernie pod Sosnami, czekają na Ciebie:

- Pokaz Mistrza Europy WKSF Kettlebell Sport: Podziwiaj mistrzowskie umiejętności i spróbuj swoich sił.

- Strzelnica i tyrolka: Skorzystaj z wyjątkowych atrakcji i sprawdź swoje umiejętności.

- Warsztaty taneczne: Naucz się salsy, bachaty i tańców afrykańskich.

Strefa Poczęstunku

Dania z grilla, zarówno wegetariańskie, jak i wegańskie, oraz napoje. Dodatkowo weź udział w loterii fantowej, gdzie do wygrania są gadżety sportowe, wejściówki do kina, kręgielni, siłowni oraz na gokarty.

Strefa Belfra

Nauczycieli zapraszamy do specjalnej strefy z warsztatami potwierdzonymi certyfikatami, strefą zdrowia i wellbeingu oraz upominkiem niespodzianką.

Dołącz do nas!

Zachęcamy do zgłoszenia uczestnictwa grup zorganizowanych i osób indywidualnych do 22 maja. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj!

- Formularz rejestracyjny: [Zapisz się tutaj](https://dzienotwarty.wsiz.edu.pl/)

- Kontakt: Biuro Organizacji i Współpracy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (17) 8661254 / (17) 8661281

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Eska. Partnerem strategicznym jest Miasto Rzeszów.

Odkryj WSIZ

A już dziś zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Dla Kandydata” na stronie [wsiz.edu.pl/rekrutacja/dla-kandydata](https://wsiz.edu.pl/rekrutacja/dla-kandydata/). Do zobaczenia 28 maja!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Za nami 29. edycja Rzeszowskich Juwenaliów [ZDJĘCIA]

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus