Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Magazyn
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

To nie był łatwy rok akademicki – to zdanie, które ostatnio słyszeliśmy i wypowiadaliśmy naprawdę często. Było online, ciągle niepewnie, ciągle znowu w domach, ciągle tylko z daleka. Wraz z nadejściem wiosny, zakończeniem lockdownu, pojawieniem się szczepionek mogliśmy zacząć patrzeć w przyszłość z większym optymizmem. Warto jednak podkreślić, że mimo niedogodności nie był to czas zmarnowany.

Wydarzyło się wiele twórczych i inspirujących rzeczy, dlatego powstał drugi numer Intro.Magazynu poświęcony sztuce. W tym wydaniu skupiamy się na wydarzeniach dotyczących kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

W magazynie znajdziecie m.in.:

  • Wywiad Loreny Kurgan z dr Patrycją Longawą, Kierowniczką Katedry Projektowania Graficznego, która niedawno dołączyła do zespołu wykładowców WSIiZ;

  • Rozmowę Vincenta Faustyny Przywary z profesorem Wojciechem Birkiem na temat współczesnego komiksu;

a także...

Artykuł o teatrze – co można grać – i jak – kiedy nie ma szans na publiczność? O tym Mateuszowi Ciurkotowi opowiadał Maciej Owczarek z Teatru Maska, który wraz z innymi aktorami realizował w czasie lockdownu czytania performatywne transmitowane online z uczelnianego Klubu IQ.

W tym numerze Intro.Magazynu mgr Mikołaj Birek i mgr Monika Masłyk dokonali przeglądu prac swoich studentów. Wybrane projekty powstały w ramach pracowni malarstwa cyfrowego, grafiki ilustracyjnej oraz typografii.

 

Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały Intro.Magazyn 2/2021 (83)

Popularne

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus