Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Paweł Januszkiewicz

Radio
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wiosna to doskonały czas, aby wyjść na rower i zacząć przygodę z jazdą po pięknych terenach. W dzisiejszym odcinku przedstawimy Wam, jak przygotować swój rower do sezonu oraz jakie akcesoria rowerowe warto mieć ze sobą na trasie, aby cieszyć się komfortową jazdą. Dowiemy się również jak wygląda organizacja rajdu rowerowego. Podcast prowadzi Magdalena Bukała, a jej gościem jest Damian Liśkiewicz - Kierownik Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu oraz nauczyciel wychowania fizycznego na WSIiZ.

POSŁUCHAJ🎧

Rajd rowerowy Tour de WSIiZ to szczególne wydarzenie, które ma na celu zjednoczyć społeczność akademicką oraz promować zdrowy styl życia, jak również zrównoważoną turystykę rowerową w województwie podkarpackim. To także zachęta do korzystania z roweru jako środka transportu, którym bez problemu można się poruszać po zatłoczonych miastach, ograniczając przy tym emisję dwutlenku węgla.

Partnerami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Fundacja PKO Banku Polskiego, Stowarzyszenie Rowery Rzeszów, Decathlon Rzeszów.
Patronat medialny objęli: TVP3 Rzeszów, Nowiny 24, Radio Via, intro media.

Więcej o rajdzie znajdziecie na stronie.

STRONA RAJDU

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus