Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Radio
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

KOLOROFONIA, bo o tej grupie mowa, trzy lata po wydaniu debiutanckiego albumu, w tegoroczne Mikołajki zaprezentowała swoim słuchaczom drugi pełnoprawny krążek zatytułowany „TO JEST MUZYKA, KTÓREJ SŁUCHA SIĘ GŁOŚNO”.

Zaraz po wydaniu epki w 2016 roku pt. „2K16” raper i pomysłodawca tekstów Michał „KOLO” Kisielewski we współpracy z Albertem „TONTON AL” Toruńskim odpowiedzialnym za warstwę muzyczną ciężko pracowali nad nowym przedsięwzięciem.  

Całość materiału powstała na przestrzeni 2017 roku, czyli okresie, na który przypadało stypendium twórcze ufundowane przez rodzime Centrum Kultury. To dzięki jego uprzejmości też, przez kolejny rok pracy nad nim nabrał on formy, w której finalnie trafił do wszystkich serwisów streamingowych. 

mówi pomysłodawca projektu, Michał „KOLO” Kisielewski.

kolorofonia 2018 to muzyka

Przedpremierowo kompozycje z nowej płyty można było usłyszeć podczas cyklicznych audycji "KOLOROWIZJA" nadawanych na żywo m. in. na facebookowym profilu zespołu. Ponadto krążek ten zyskał uznanie w wielu stacjach radiowych w Polsce. 

Na płycie zmieściło się 12 utworów, których możecie posłuchać podczas wspomnianej audycji oraz w serwisach streamingowych, m. in. Spotify, Tidal, Google Play i Apple Music.

Więcej informacji o zespole znajdziecie w mediach społecznościowych: 
Facebook
 Instagram
Twitter
YouTube

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb