Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Serdecznie zapraszamy na hackathon Art of Product Building, który odbędzie się 20 - 21 maja 2023 r. w głównym budynku WSIiZ w Klubie IQ! Wydarzenie to 24 godziny programowania połączonego z prezentacjami mentorów, którzy będą aktywnie podpowiadać uczestnikom, w jaki sposób lepiej podejść do rozwoju swoich projektów. 

W czasie 24h zadaniem uczestników będzie zrealizowanie prototypu swojego pomysłu na aplikację biznesową przy wsparciu mentorów. Po zakończeniu prac uczestnicy zaprezentują swoje prace przed jurorami.  

Skupiamy się nie tylko na programowaniu, ale na pokazaniu jak z Twojego pomysłu możesz zrobić biznes. Na wydarzeniu będziesz miał szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności przed naszymi sponsorami oraz inwestorami. 

Podczas wydarzenia prelegenci będą przekazywać najlepsze praktyki dotyczące tworzenia produktów podczas prezentacji. Dodatkowo będą dostępni dla ciebie mentorzy, którzy w każdej chwili odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą Ci konsultacji. 

Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy każdego, kto posiada umiejętności przydatne przy rozwoju projektów informatycznych. Zapraszamy osoby nie tylko z umiejętnościami technicznymi, lecz także osoby interesujące się biznesem, marketingiem, czy sprzedażą.  

Hackathon odbędzie się w głównym budynku WSIiZ w Klubie IQ przy ul. Sucharskiego 2 w sobotę (20.05). Impreza rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do około godziny 12:00 w niedzielę.  

Aby wziąć udział w wydarzeniu zapisz się przy pomocy formularza:  ZAPISZ SIĘ

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: STRONA WYDARZENIA

Bieżące informacje o wydarzeniu w mediach społecznościowych: FACEBOOK

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus