Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Organizatorzy międzynarodowej konferencji naukowej Natural Cosmetics International Meeting zapraszają przedstawicieli nauki, branży kosmetycznej, studentów i pasjonatów naturalnych kosmetyków do udziału w II edycji wydarzenia, które odbędzie się w dniach 20-22 września 2023 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Celem konferencji jest integracja przedstawicieli środowiska naukowego i branży kosmetycznej, zainteresowanych najnowszymi odkryciami dotyczącymi naturalnych składników aktywnych w kosmetykach, naturalnych preparatów kosmetycznych oraz światowych trendów w zakresie kosmetologii naturalnej. Druga edycja NCIM w większym stopniu skupi się na młodych badaczach – magistrantach i doktorantach oraz uczestnikach Kół Naukowych, którzy będą mieli okazję nie tylko zaprezentować wyniki swoich badań na forum międzynarodowym, ale również powalczyć o nagrodę dla Najlepszego Plakatu Młodych Naukowców. Praktyczne warsztaty dostępne dla uczestników konferencji pozwolą uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe praktyczne umiejętności z zakresu m. in. recepturowania kosmetyków naturalnych i zastosowania modeli 3D ludzkiego naskórka w badaniach bezpieczeństwa kosmetyków.

Druga edycja NCIM posiada naukowe wsparcie The Phytochemical Society of Europe, Austrian Drug Screening Institute oraz Komitetu Terapii i Nauk o Leku Polskiej Akademii Nauk. Po raz drugi konferencja jest również dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała nauka” (nr projektu DNK/SN/549082/2022, kwota dofinansowania 112.200,00 zł).

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej konferencji, rejestracja uczestników już trwa!

STRONA WYDARZENIA

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus