Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W jakim mieście można zobaczyć Piramidę Cheopsa, Sfinksa, Łuk Triumfalny, Wieżę Eiffla, Escalibur, Statuę Wolności? Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, to znaczy, że powinieneś wziąć udział w turnieju "Co? Gdzie? Kiedy?"! Siódma edycja gry intelektualnej organizowanej przez KN Nowe Media i KN Nowych Technologii Programistycznych odbędzie się już 20 listopada o godzinie 17 w Klubie IQ.

Co roku „Co? Gdzie? Kiedy?” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród studentów WSIiZ-u. Jak dowiodły poprzednie edycje, konkurs poza atrakcyjnymi nagrodami oferuje również dobrą zabawę. Aby wziąć w niej udział i powalczyć o zwycięstwo, wystarczy zebrać 3−5 osób, wybrać kapitana oraz nazwę drużyny i do 16 listopada zarejestrować się tutaj: http://bit.ly/32vnQrA

Podczas turnieju pojawią się pytania z wiedzy ogólnej. W rywalizacji liczyć się  będzie logiczne myślenie oraz szybkie kojarzenie faktów, a także zgrany zespół. Jeśli posiadasz wszystkie wymienione elementy, to 20 listopada o godzinie 17 nie może cię zabraknąć w Klubie IQ! W tegorocznej edycji do wygrania jest 1000 złotych zniżki na czesne dla całej drużyny oraz gadżety, wejściówki i bony rabatowe od partnerów: Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Deloitte, kina Helios oraz restauracji Proza.

VI edycja gry intelektualnej „Co? Gdzie? Kiedy?” 

[FOTO] VI edycja Co? Gdzie? Kiedy?

FB wydarzenia

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.