Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zapraszamy na spotkanie online „Czego nie zobaczysz na Behance, czyli zawód projektanta od kuchni”.  Tym razem Sebastian Lis przybliży tajniki pracy i zdradzi, jak od kuchni wygląda zawód projektanta. To kolejne spotkanie realizowane w ramach „Loży Biznesu".

 

 

Spotkanie online pt. „Czego nie zobaczysz na Behance, czyli zawód projektanta od kuchni” odbędzie się 27 kwietnia 2022 roku o godzinie 18:30.  Tym razem właściciel i dyrektor kreatywny @logotomia - https://logotomia.com.pl/ - Sebastian Lis przybliży tajniki pracy i zdradzi, jak od kuchni wygląda zawód projektanta. Projekt realizowany jest w ramach „Loży Biznesu". Organizatorem wykładu jest kierunek: Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Spotkanie odbędzie się online, na platfomie Cisco Webex Meetings, pod linkiem: https://wsiz.webex.com/wsiz/j.php?MTID=m174f1a267c48f66f7fdb2a33c2e4a9b6 HASŁO: 7KfCDNrTu23

W ramach „Loży biznesu” organizowane są spotkania z pracodawcami i praktykami biznesu. Uczestniczący w nich studenci mają możliwość poznać tajniki danej branży, jej specyfikę, wymagania. Mogą również zadawać pytania, prowadzić ożywione dyskusje. Dołącz do wydarzenia i nie przegap ciekawej rozmowy!

 

 Przejdź do wydarzenia

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus