Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

„Zamarzyło nam się stworzyć event w Polsce, który będzie merytorycznie na równi z tym, co dzieje się innowacyjnego w mediach na świecie. Nie żeby dalej mówić jak to źle z mediami, jaka to bidna ta wolność słowa i zła władza. Przed nami pierwsza edycja, której przygotowanie to spory zastrzyk emocji” - mówią tak organizatorzy Outriders Summit, który odbędzie się 26 września w Warszawie. Zostało jeszcze kilka miejsc!

Oprócz Outriders Summit zorganizowano konferencję Digital Cultures (24-25 września) oraz trening z dziennikarstwa rozwiązań, którego specjalnym gościem będzie Tina Rosenberg, współtwórczyni Solutions Journalism Network oraz laureatka nagrody Pulitzera. Dziennikarstwo rozwiązań to rzetelne reportaże przedstawiające problemy społeczne oraz sposoby ich rozwiązania. Materiały "dziennikarstwa rozwiązań" przywracają równowagę w wiadomościach, pozwalając odbiorcy zrozumieć problemy i wyzwania, ale ukazując także historie rozmaitych sposobów reagowania. Powstało już ponad 4200 takich materiałów w 154 krajach.

Więc:
> bedzie o cross-border, solutions, interactive - journalism,
> 70 autorow spoza Polski wśród uczestników,
> 14 przykladow jak tworzyc media w nowych realiach.

 

 

Na pierwszym miejscu - wiedza, na drugim networking. Całe wydarzenie będzie przeprowadzone w języku angielskim.
Szczegóły: https://outriders.network/summit/2018/

W razie pytań prosimy o kontakt: Alicja Peszkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy: Ashoka w Polsce, Outriders oraz Solutions Journalism Network.

 

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok