Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Redakcja Intro Media zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na prace artystyczne. Do wygrania jest umorzenie nawet trzech rat czesnego, a także książki i gadżety uczelni.

Konkurs odbywa się pod hasłem „Jak człowiek nie marzy – umiera”. Główną ideą konkursu jest wyłonienie prac artystycznych wykonanych dowolną techniką graficzną, fotograficzną, rysunkową lub malarską. Organizatorzy liczą na twórcze rozwinięcie cytatu zawartego w tytule konkursu.

Nagrody

Wśród nadesłanych prac jury wyłoni zwycięzców. Dla uczestników konkursu przewidziano miejsca I, II i III oraz – jeśli poziom prac będzie na to wskazywał – wyróżnienia. Przewidziane nagrody to:

- I miejsce – umorzenie trzech rat czesnego;

- II miejsce – umorzenie dwóch rat czesnego;

- III miejsce – umorzenie jednej raty czesnego.

Laureaci otrzymają także książki oraz gadżety uczelni oraz dyplomy. Dla autorów prac wyróżnionych przewidziano nagrody w postaci gadżetów uczelni oraz publikacji podczas wystawy pokonkursowej w Klubie Akademickim IQ.

konkurs jak czlowiek nie marzy umiera caly plakat

Terminy

Prace na konkurs można przesyłać do 31 maja. Rozstrzygnięcie nastąpi do 6 czerwca, a oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu w Klubie Akademickim IQ 14 czerwca 2016r.

Forma dostarczania prac i zasady uczestnictwa

Uczestnicy mogą wysłać maksymalnie 3 prace wykonane w jednej z następujących technik: grafiki, fotografii cyfrowej, zdigitalizowanych rysunków lub malarstwa czy fotografii analogowej (najlepiej profesjonalnie zeskanowane w dobrej rozdzielczości).

Prace powinny być wykonane w formacie 50 x 70 cm, zgrane na CD lub DVD w dwóch wersjach: w pliku PDF (300 dpi, przestrzeń koloru CMYK) oraz w pliku JPG (72 dpi, przestrzeń koloru RGB).

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs skierowany jest wyłącznie dla studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Aby wziąć w nim udział wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go wraz z pracami i podpisanym regulaminem do Kamila Olechowskiego (pokój 227).

Pobierz formularz: Jak człowiek nie marzy – umiera (formularz)

Pobierz regulamin: Jak człowiek nie marzy – umiera (regulamin)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus