Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kuba Badach powraca do Rzeszowa. Tym razem stolica Podkarpacia jest kolejnym przystankiem na trasie koncertowej artysty. Piosenkarz rzeszowskiej publiczności zaprezentuje się w repertuarze legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy.

Kuba Badach to polski wokalista, autor tekstów, a także lider grupy Poluzjanci. Obecnie artysta angażuje się w coraz to liczniejsze projekty muzyczne (m.in. ), a co najważniejsze – koncertuje. Kolejnym przystankiem jest Rzeszów. Piosenkarz w stolicy Podkarpacia pojawi się już 7 grudnia. Kuba Badach zaprezentuje publiczności swoje wykonania utworów legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy. Warto dodać, że kompozycje zostaną zaprezentowane w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i samego Badacha.

„To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory..." — tak opisuje to doświadczenie muzyk.

Koncert noszący tytuł „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecność” odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej. Występ rozpocznie się o godzinie 19:00.

Bilety w cenach: 69 zł (strefa C), 89 zł (strefa B), 99 zł (strefa A) dostępne są na tej stronie internetowej.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus