Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

KOLOROFONIA - Wygraj płytę w naszym konkursie!

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Razem z KOLOROFONIĄ wypełniamy przestrzeń kolorem i mamy dla Was specjalny konkurs! Do rozdania mamy trzy płyty z autografem Michała "KOLO" Kisielewskiego. Czekamy na Wasze zgłoszenia! 

Premiera nowej płyty Michała Kisielewskiego AKA. KOLO (słowa) oraz Alberta Toruńskiego AKA. TOTON AL (muzyka) odbyła się podczas Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki,które rozpoczęły się 25 listopada 2016 roku i trwały przez dwa dni. Podczas targów każdy zainteresowany mógł zaopatrzyć się w krążek podsumowujący kolejny rok działalności projektu KOLOROFONIA. A my już dzisiaj ruszamy z konkursem, w którym do rozdania mamy 3, jeszcze gorące, egzemplarze z autografem wokalisty!!! 

Na płycie znajdują się cztery utwory, "MMM", "BARD", "PONAD" oraz dobrze znany przez słuchaczy Intro Radia "SERWUS", który podczas 29 notowania Listy Przebojów został Hitem Tygodnia naszego radia.  

Jak wziąć udział w konkursie? 

Wystarczy, że na naszą radiową skrzynkę (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) wyślesz e-maila zatytułowanego KONKURS - KOLOROFONIA, a w treści napiszesz w kilku zdaniach dlaczego jeden z trzech krążków ma trafić właśnie do Ciebie. Pamiętaj, że kreatywność jest w cenie!

Zgłoszenia należy wysyłać do poniedziałku, 5 grudnia do godziny 18:59

Dobra, ale kiedy wyniki?

Zwycięzcy oraz najlepsze zgłoszenia zostaną podane podczas poniedziałkowej Listy Przebojów - od 20:00 - oraz zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej w odrębnym wpisie. Ponadto ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. 

P.S. Mamy obiecany koncert w Rzeszowie :) 
Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus