Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

fot. organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Czy można oswoić się ze stanem zaskoczenia? Teraz nadarzy się okazja, aby się o tym przekonać, a to za sprawą warsztatów aktorskich z Przemysławem Buksińskim. Zajęcia odbędą się w dniach 14-16 września od godz. 17:00 do 20:00 w Teatrze Maska w Rzeszowie. W ciągu tych trzech intensywnych dni nadarzy się okazja do zgłębienia sztuki jaką jest improwizacja.

Czym jest owa technika? To nic innego jak zbiór reguł zachowania aktora na scenie. To pełna droga rozwoju, zarówno w teatrze, jak i w życiu osobistym. W ramach warsztatów uczestnicy poznają zasady działania w improwizacji, dowiedzą się jak oswoić się ze stanem zaskoczenia oraz jak zbudować na tej podstawie sceny. Zajęcia są adresowane do nauczycieli i instruktorów teatralnych, a także dla każdego pełnoletniego, który angażuje się w działania o charakterze artystycznym.

Warsztaty poprowadzi Przemysław Buksiński. Jest to aktor, wykładowca oraz trener technik teatralnych. Absolwent UMCS w Lublinie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego z kierunku Animacja Kultury. Aktualnie jest Prezesem Fundacji Poławiacze Pereł Improv Teatr, oraz prowadzi zajęcia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii (AiMK) UMCS, Wydziale Politologii UMCS w Lublinie i w Centrum Kultury w Lublinie. Można go zobaczyć na lubelskiej Scenie Prapremier InVitro, Kompanii Teatr, jak i Teatru H. Ch. Andersena w Lublinie.

Koszt zajęć to 100 zł. Warsztaty odbędą się od środy do piątku (14-16 września) od godz. 17:00 do 20:00 w Teatrze Maska. Miejsce zapisów możesz odnaleźć tutaj.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus