Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Loży Biznesu". Tym razem dr inż. Artur Pajkert opowie o tajnikach marketingu internetowego. Wykład online pt. „Hakowanie umysłu odbiorców, które możesz stosować w Twojej komunikacji już od jutra” odbędzie się 22 listopada o godz. 17:30.

Czym charakteryzuje się skuteczny e-marketing oraz hosting? Czy lektura Pisma Świętego może pomóc w stworzeniu sklepu internetowego lub strony www? Czego Jon Snow może nauczyć Cię w kontekście prowadzenia strony lub sklepu online? Opowie o tym Artur Pajkert, który od 20 lat dzieli się wiedzą
i poradami w sprawach e-marketingu i hostingu, jako menedżer, autor publikacji, prelegent, bloger, wykładowca akademicki. Na co dzień jest dyrektorem marketingu w cyberFolks.pl

Spotkanie ma charakter otwarty. Odbędzie się online, na platfomie Cisco Webex Meetings, pod linkiem: https://bit.ly/3nbTKpy (hasło: AMjmMdFf764)

W ramach „Loży biznesu” organizowane są spotkania z pracodawcami i praktykami biznesu. Uczestniczący w nich studenci mają możliwość poznać tajniki danej branży, jej specyfikę, wymagania. Mogą również zadawać pytania, prowadzić ożywione dyskusje.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus