Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jeżeli aktywnie udzielasz się na jednej z 6 kategorii... nie zwlekaj czekamy właśnie a ciebie. Samorząd studenci WSIiZ po raz kolejny organizuje prestiżowy plebiscyt dla studentów.

 

Aby wziąć udział w plebiscycie skontaktuj się ze swoimi wykładowcami, starostą grupy, opiekunem koła naukowego lub opiekunem roku, aby zgłosili Twoją kandydaturę do Plebiscytu Student Roku 2022. Terminy zgłoszeń od 05.06 do 31.07.

Jakie korzyści przyniesie Ci wygrana w plebiscycie?

-  Możesz uzyskać tytuł Studenta Roku, który wykażesz sobie jako wyjątkowe osiągniecie w CV!

- Możesz otrzymać wyjątkową nagrodę rzeczową, statuetkę oraz zaproszenie na uroczystość Inauguracji na której nastąpi oficjalne wręczenie nagrody.

 

Kategorie Plebiscytu STUDENT ROKU 2022:

Kategoria I: Sympatyk WSIiZ

Do tej kategorii nominowani są studenci wspierający WSIiZ w działaniach promocyjnych oraz pracujący organizacyjnie na rzecz uczelni.

Kategoria II: Lider

Do tej kategorii nominowani są studenci którzy powołują do życia nowe inicjatywy i skutecznie je realizują. Pasjonaci i 'zapaleńcy' umiejący zarazić swoją pasją innych studentów.

Kategoria III: Artysta

Do tej kategorii nominowani są studenci wykazujący się inwencją twórczą w jednej z dziedzin sztuki: taniec, muzyka, teatr, film, fotografia, sztuki plastyczne, moda itp.

Kategoria IV: Sportowiec

Do tej kategorii nominowani są studenci, którzy posiadają osiągnięcia sportowe. Osoby, które czynnie uprawiają sport, należą do organizacji sportowych, są zwycięzcami zawodów sportowych.

Kategoria V: Społecznik

Do tej kategorii nominowani są studenci pomagający innym. Osoby biorące udział w różnego rodzaju wolontariatach, wspierające osoby potrzebujące pomocy.

Kategoria VI: Naukowiec

Do tej kategorii nominowani są studenci, którzy posiadają osiągnięcia w obszarze nauki, np. prowadzą własne badania naukowe, publikują, a także uczestniczą w realizacji projektów badawczych.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z samorządem studenckim WSIiZ.

SAMORZĄD STUDENCKI WSIiZ

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus