Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mieszko urodził się z ciężką wadą serca -  hipoplazją lewej komory. Początkowo lekarze nie dawali mu szans, rodzicom kazali przygotować się na najgorsze. Pomimo tego serce chłopca walczy do dzisiaj. Mieszko kończy w tym roku 3 latka, jednak potrzebuje naszej pomocy finansowej, aby kontynuować leczenie i żyć dalej.

Hipoplazję lewej komory operuje się w trzech etapach. Właśnie teraz nadszedł czas na tę ostatnią. Jednak operacja nie jest refundowana, a kwotę ponad 33 tysięcy euro na leczenie w klinice w Munster rodzina musi zebrać jak najszybciej.

Na stronie siepomaga.pl czytamy: Dwie operacje serca w głębokiej hipertermii z zatrzymaniem krążenia. Dwie skomplikowane operacje jelit, dwa interwencyjne cewnikowania serca. Czterokrotna sepsa wywołana przez antybiotykoodporną (!) bakterię. Martwicze zapalenie jelit, kilkadziesiąt znieczuleń ogólnych, setki wkłuć, bolesnych badań, 5 miesięcy na intensywnej terapii… Tą zapierającą dech w piersiach statystyką można by śmiało obdzielić kilkunastu pacjentów, a wszystko dotyczy ledwie jednego, 3-letniego chłopca.

Jeżeli chcesz pomóc małemu Mieszkowi, możesz złożyć darowiznę za pośrednictwem siepomaga.pl. Liczy się każda złotówka!

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb