Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

WSIiZ

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Globalne ocieplenie, topniejące lodowce, zanieczyszczone akweny – czy należy traktować je, jako zmartwienie, jeśli jesteś project managerem? Czy walka z zanieczyszczeniem i degradacją środowiska ma wpływ na przebieg pracy kierownika projektu? Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę na te tematy, to już 18 stycznia 2023 roku o godzinie 18:00 odbędzie się kolejny wykład z cyklu „Przybij piątkę nauce” pt. „Zrównoważone zarządzanie projektami. Jak uzyskać Project-Business-Life Balance?”, który poprowadzi dr Joanna Świętoniowska. Wykład odbędzie się online na kanale YouTube Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Na sukces zarządzania projektem składają się trzy podstawowe elementy – dotrzymanie terminu, realizacja projektu tak, aby zadowolić inwestorów oraz zmieszczenie się w budżecie. Firmy i organizacje przykładają dużą uwagę do wyboru projektu. Zależy im, aby kierować swoje działania w kierunku zrównoważonego rozwoju. Niesie to jednak dodatkowe wymagania i wyzwania dla kierowników. Dr Joanna Świętoniowska podczas wykładu rozwinie tę tematykę oraz odpowie na nurtujące słuchaczy pytania.

Wydarzenie poprowadzi Dyrektor Centrum Zaawansowanych Technologii Dydaktycznych WSIiZ – dr Joanna Świętoniowska. Jest również Zastępcą Kierownika Biura Projektów WSIiZ i adiunktem w Katedrze Zarządzania. Doktor nauk społecznych w dziedzinie nauki o zarządzaniu i jakości.

Wykład odbędzie się w formie online.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus