Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

Organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dzięki sprzyjającej pogodzie wielu z nas już jakiś czas temu oczyściło rowery z kurzu, ale formalności musi stać się zadość! Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w oficjalnym rajdzie rowerowym, organizowanym przez naszą uczelnię.

Już 13 maja każdy z Was będzie miał okazję ruszyć w Tour de WSIiZ. Impreza jest przeznaczona zarówno dla amatorów, dopiero zaczynających zbierać kilometry, jak i dla tych, którzy mają ich za sobą już dziesiątki tysięcy. Dla uczestników została przygotowana niespodzianka, jeden szczęśliwy rajdowiec wróci do domu z nowiutkim rowerem!

Połowa maja w Polsce, zwłaszcza na terenie województwa podkarpackiego, charakteryzuje się piękną pogodą. Po majówkowym odpoczynku warto więc ją wykorzystać i wziąć udział w 22-kilometrowej trasie, która rozpoczyna się na ul. Sucharskiego, przy budynku naszej uczelni. Koniec trasy wyznaczony jest tuż przy kampusie w Kielnarowej. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, aby pokonać całą trasę lub jesteś z rejonów nieco oddalonych od budynku uczelni, masz możliwość uczestniczenia od 1/3 lub 2/3 długości całej trasy.

Po rajdzie na uczestników czeka Piknik Aktywności i Zdrowego Odżywiania: grill z poczęstunkiem i wiele atrakcji zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania. Będą wtedy również wręczane nagrody, które wylosować może każda osoba, która ukończyła przejazd.

Chętni mogą zgłosić swój udział TUTAJ. Zapisy trwają do 5 maja br. W maratonie może wziąć udział każdy, jednak osoby poniżej 18 roku życia powinny posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Czekamy na Was w Kielnarowej. Do zobaczenia!

 

Partnerami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Fundacja PKO Banku Polskiego, Stowarzyszenie Rowery Rzeszów, Decathlon Rzeszów. Patronat medialny objęli: TVP3 Rzeszów, Nowiny 24, Radio Via, intro media.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus