Sidebar

logo wsiiz main

POLECAMY

organizator

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

To będzie wieczór pełen niezwykłych muzycznych wrażeń! Już 10.11.2022 r. o godz. 18:30 w rzeszowskim Pubie Spółdzielczym odbędą się specjalne warsztaty gitarowe, które poprowadzi mistrz Tomasz Andrzejewski. To nie koniec atrakcji – tego wieczoru artysta zagra również koncert, po czym nastąpi wspólne Jam Session.

Szkoła Muzyczna Triolka oraz Pub Spółdzielczy Rzeszów organizują event dla wszystkich miłośników muzyki, którego gościem specjalnym będzie Tomasz "Mr. Guitarist" Andrzejewski. Wydarzenie rozpocznie się częścią edukacyjną – warsztatami, podczas których uczestnicy będą mogli zgłębiać tajniki gry na gitarze pod okiem mistrza. Później przyjdzie czas na jego koncert, a wieczór zakończy się wspólnym muzykowaniem podczas Jam Session.

Kim jest Tomasz Andrzejewski?

Tomasz "Mr. Guitarist" Andrzejewski to gitarzysta, kompozytor, aranżer oraz nauczyciel gry na gitarze. Był oficjalnym endorserem takich marek, jak: ESP Guitars, Blackstar, Ibanez, DV Mark, Masotti i VGS. Z muzyką jest związany od wielu lat. Warto wspomnieć, że jest również twórcą systemów warsztatowych pt. „Przełamywanie barier technicznych i teoretycznych” oraz systemów zajęć szkolnych „7 stopni zaawansowania” i „Gitara dla początkujących w dwóch krokach”. Na swoim koncie ma już 5 autorskich albumów gitarowych, pt.: „Not Made In China", „Mr. Guitarist", "Universum", „Dr. Jekyll & Mr. Hyde” oraz „When The Heroes Are Gone”.

Tomasz Andrzejewski posiada ogromne doświadczenie muzyczne, którym chętnie podzieli się z gitarzystami chcącymi wzbogacić swój warsztat. Koszt udziału w całym wydarzeniu to 30 zł.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Intro.media.

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus