Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Choć na ogół zmiany na tle marketingowym generują koszty, uczestnicy ostatniego spotkania „Loży biznesu” poznali darmowe i błyskawiczne sposoby na sprawniejsze porozumiewanie się z klientem. Tematem kolejnego wykładu z tej serii było „Hakowanie umysłu odbiorców, które możesz stosować w Twojej komunikacji już od jutra”. Tajnikami komunikacji marketingowej podzielił się dr inż. Artur Pajkert. Spotkanie odbyło się 22 listopada 2021 roku.

Jak wpłynąć na świadomość naszych odbiorców? Jak jednym słowem odmienić znaczenie całego przekazu? Techniki te nie są obce dr inż. Pajkertowi. Podczas spotkania zaprezentował, jak za pomocą dziewięciu niebanalnych technik możemy diametralnie zmienić odbiór naszego komunikatu. Słuchacze mogli się dowiedzieć, jak ważna jest kolejność zdań przed i po „ale” oraz dlaczego lepiej nie wspominać o różowym słoniu. Mistrz Yoda z kolei wyjaśnił czemu nie warto próbować (nawet w marketingu). Prowadzący podzielił się również swoim doświadczeniem. Pokazał np., jak lektura Pisma Świętego pomogła mu w pozyskaniu pozytywnych recenzji od znanych osób.

drapajkert

Wszystkie wspomniane techniki psychologiczne można zastosować błyskawicznie – nawet od jutra. Co więcej zmiana podejścia nie będzie nas kosztować ani złotówki, zupełnie jak przyjście na kolejne spotkanie „Loży biznesu”. Dr inż. Artur Pajkert jeszcze zagości na kolejnych wykładach. Opowie m. in. o ciekawych sprawach związanych z nazwami domen. Nadarzy się również okazja do bliższego zapoznania się z tematem usług wynajmu serwerów hostowych. Zapowiedzi kolejny wykładów już wkrótce.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb