Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zbliża się druga edycja konkursu „WSIiZ art Talent”. Prace można składać do 7 grudnia w pokoju 018 w Klubie IQ. To ostatni moment dla wszystkich artystów, którzy chcą zgłosić się do konkursu i pokazać swoją twórczość.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba przygotować trzy prace plastyczne co najmniej w formacie A3. Technika wykonania jest dowolna, może być to m.in. malarstwo, rzeźbiarstwo, grafika, fotografia czy video art. „WSIiZ art Talent” został stworzony, aby dać szansę większej ilości artystów na ukazanie swych umiejętności. Jest to okazja dla osób, które mają talent, ale nie da się go przedstawić podczas krótkiego występu na scenie. Jest to również świetny sposób na dalszą realizację swoich zainteresowań. Biorąc udział w konkursie możesz przenieść swoją twórczość na wyższy poziom. Dodatkową motywacją dla niektórych może być fakt, że wygrany otrzyma nagrodę główną o wartości 500 zł.


Ukończone prace wraz z dołączoną kartą zgłoszeniową należy składać do pokoju 018 w Klubie IQ. Wielki finał konkursu odbędzie się 12 grudnia. Wszelkie pytania odnośnie konkursu prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok