Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W środę 20 lutego o godzinie 19:00 IQ Klubie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania odbył się walentynkowy koncert o miłości - WSIiZ ma Talent in Love. Na scenie wystąpili finaliści konkursu WSIiZ Ma Talent.

Tyle miłości na uczelni jeszcze nie było! Organizatorzy dopilnowali, aby zapanowała miła i romantyczna atmosfera. Uczestnicy śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach – wszystko w kontekście miłości. W repertuarze wieczoru byli: Frank Sinatra, Adele, Katy Perry, Elvis Presley, Rihanna, Whitney Houston I inne.

Wieczór rozpoczęli zwycięzcy WSIiZ ma Talent 2018, Karolina Bzdyra i Krzysiek Demidowski, jak i również inni finaliści poprzednich lat: Wiktoria Chmura, Liliana Mastykasz, Paulina Grys, Yaryna Kysil, Ilona Babicz, Gladarewska Anna, Khrystyna Kramar, Karolina Rogowska, Anel Askerbekova, Zhahanshaich Badel, Victoria Chorna. Na zakończenie zaśpiewała Anna Baiol wraz ze swoim nowym zespołem "AnotheR". Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju prowadzący dr Łukasz Błąd jak zwykle rozbawiał widownię do łez.

Po koncercie odbył się rozrywkowy kissing challenge! Zwycięzcami zostały Wiktoria Chmura ze swoim partnerem.

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok