Sidebar

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

26 lutego 2019r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbędzie się Forum Rozwoju Liderów. Konferencja przeznaczona jest dla liderów, menadżerów, HR-owców oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. W G2A Arena przygotowano również możliwość zakupu specjalnego biletu dla studentów.

Forum Liderów Rozwoju odbędzie się 26 lutego 2019r w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Rozpocznie się rejestracją i poranną kawą o godzinie 8:30. W agendzie wydarzenia przewidziane są trzy panele oraz wystąpienie trzech trenerów osobistych: dr. Mateusza Grzesiaka, Sebastiana Kotowa i Krzysztofa Sadeckiego. Zaproszeni prelegenci to znani mówcy i edukatorzy, inspirujący światowych liderów w zakresie biznesu, edukacji i polityki. Forum Liderów Rozwoju to dynamiczne i żywe wydarzenie, przepełnione ekspercką wiedzą, popartą zawodowym doświadczeniem. Pierwszy panel poprowadzony przez Sebastiana Kotowa będzie obejmował tematykę budowania kompetencji przywódczych w oparciu o wiarygodność i zaufanie. 

Drugi panel pod nazwą „Life has no limits” zostanie poprowadzony przez Krzysztofa Sadeckiego. Kolejny to „Matematyka Zaufania – jak dzięki zaufania budować przewagę konkurencyjną w biznesie” Sebastiana Kotowa. Panel przygotowany przez dr. Mateusza Grzesiak poświęcony będzie technikom sprzedażowym. Dodatkowym punktem programu będzie Power Speech w moderacji Tomasza Gulaka. Udział w wydarzeniu to okazja do zaczerpnięcia inspiracji, dzięki interesującym przemówieniom pełnych eksperckiej wiedzy oraz szansa do profesjonalnego networkingu i wymiany kontaktów. 

G2A Arena zaprasza również na wydarzenie studentów. Cena biletu dla nich wynosi 80 zł. Zakupu można dokonać do 24 lutego 2019r

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok