Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 15 października 2020 roku o godzinie 20:00 w Niezłej Sztuce odbędzie się występ dwóch niesamowitych komików: Maćka Adamczyka oraz Karola Kopiec.

Artyści zaprezentują cieszące się dużą popularnością programy:

 "Syndrom Sztokholmski" Maćka Adamczyka porusza kontrowersyjny temat przyjaźni ofiar z ich prześladowcami. Jeszcze bardziej szokujące jest to, że porównuje ten stan do rodzicielstwa! “Rodzicielstwo to nie "maluszek wnoszący mnóstwo szczęścia do mojego życia", tylko... zresztą co ja będę pisał. Macie dziecko? Zapraszam. Będziecie się super bawić. Spodziewacie się dziecka? Zapraszam. Może uda wam się uniknąć jakiegoś mojego błędu. Wasza druga połówka chce dziecko? Zapraszam. Raz na zawsze wybijcie jej ten pomysł z głowy. Nie chcecie dzieci? Zapraszam. Przekonajcie się, dlaczego to jest najlepszy pomysł, na jaki mogliście wpaść” - mówi sam stand-uper o występie.

"Szklanka do połowy" Karola Kopiec wprowadza widzów do niezwykłego świata - niby dobrze znanej nam codzienności, jednak widzianej oczami artysty. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni. Połączenie pełne absurdu i optymizmu to to, na co czeka każdy widz. Komik wystąpił m.in. w trzech sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN-u.

Zaciekawieni tematem? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy na dwugodzinną karuzelę śmiechu!

Wstęp: 35zł - bilety dostępne online: https://linkd.pl/k4sf

Pozostałe szczegóły na Facebooku: https://fb.me/e/1F6D0d8I3

PerTutti - Logo
Helios - Logo
Mediatory - Logo
Miasto Rzeszów - Logo
Spotkania z podróżami - Logo
Rzeszów - Herb