Sidebar

logo wsiiz

logo wsiiz main

POLECAMY

Aktualności
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Śpiewasz w domu, kiedy nikogo nie ma? Piszesz artykuły do szuflady? Interesujesz się Informatyką i chciałbyś poznać ludzi o podobnej pasji? A może uwielbiasz fotografować i chciałbyś podszkolić swój warsztat? Jeśli tak, to nadszedł czas na zmiany! Przyjdź 6 grudnia do Klubu Akademickiego IQ na Dzień Otwarty Kół Naukowych i zacznij rozwijać się razem z nami!

X Dzień Otwarty KN WSIiZ

6 grudnia w Klubie Akademickim IQ będzie miał miejsce Dzień Otwarty Kół Naukowych i Organizacji Studenckich. W historii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wydarzenie to odbędzie się już po raz dziesiąty. Studenci wszystkich kierunków studiów tego dnia będą mogli z bliska przyjrzeć się wyjątkowym działalnościom Kół Naukowych naszej Uczelni.

Działalność Kół Naukowych i Organizacji Studenckich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania jest na tyle różnorodna, że swoje miejsce w którejś z nich może znaleźć praktycznie każdy. Osobiście przekonają się o tym ci, którzy tego wyjątkowego dnia odwiedzą Klub Akademicki IQ i poznają studentów, których łączą wspólne pasje i zainteresowania rozwijane w obrębie ponad dwudziestu Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.

Nie sposób wymienić wszystkie atrakcje, quizy i konkursy przewidziane dla zwiedzających. Będzie to okazja, by spróbować swoich sił na strzelnicy multimedialnej, poznać tajniki zdrowego stylu życia, masażu, czy fotografii. A to tylko niektóre z nich.

W quizach i konkursach przygotowanych przez Koła będzie można wygrać cenne nagrody rzeczowe, a w trakcie programu wydarzenia przyjrzeć się różnym pokazom tematycznym.

Jak co roku, odbędzie się głosowanie na najlepiej przygotowane i prowadzone stoisko. Dzień Otwarty Kół Naukowych i Organizacji Studenckich jest objęty patronatem Fundacji „Na rzecz nauki i edukacji – talenty”, która ufunduje nagrodę w tym konkursie.

Nie może Was tam zabraknąć!

Herb Miasta Rzeszowa
Rzeszów - Stolica innowacji
Teatr Przedmieście
ALO Rzeszów
Klub IQ Logo
Koło Naukowe Fotografii WSIiZ - Logo
acropip Rzeszow
drugi wymiar logo
akademia 50plus